200-250 TL fare önerisi

Bütçeyle ne alakası var, kötü bir fare. Sensörü MOBA için yeterli olsa da iki gün sonra "Scroll wheel çalışmıyor." ya da "Fare çift tıklıyor." diye konu açar. Ayrıca masada da çalışsın bi' zahmet, 20 liralıklar da çalışıyor.
Güzel bir fare. Hiçbir sorununu yaşamadım. Siz sorun yaşadıysanız bu "Kronik sorunlu bir fare" anlamına gelmez.
Yok ben arkadaşın söylediği Mouse'nin fiyatına bakarak belirttim. 450 TL'lik mouse önerdi.

Güzel bir fare. Hiçbir sorununu yaşamadım. Siz sorun yaşadıysanız bu "Kronik sorunlu bir fare" anlamına gelmez.

Yok ben arkadaşın söylediği Mouse'nin fiyatına bakarak belirttim. 450 TL'lik mouse önerdi.
Arkadaş kafamı karıştırdı şimdi.. Daha önce razer kullandım kalitesini biliyorum ama mamba tournament edition kullanmıştım. Bu gerçekten kalitesiz mi kalıyor onun yanında şüphede kaldım. Ama 200 tl bandında da daha iyi bir mause varmı inanın bilmiyorum

Arkadaş kafamı karıştırdı şimdi.. Daha önce razer kullandım kalitesini biliyorum ama mamba tournament edition kullanmıştım. Bu gerçekten kalitesiz mi kalıyor onun yanında şüphede kaldım. Ama 200 tl bandında da daha iyi bir mause varmı inanın bilmiyorum
Şu anlık ben kötü bir sorunla karşılaşmadım. O arkadaş 1 kere yaşadı diye Mouse'yi kronik sorunlu göstermeye çalışıyor.

Önerilerinize açığım. Elim biraz büyük daha önce Razer Mamba Tournament Edition kullandım. Boyutu elime harika oluyordu. Bu fiyat bandında önereceğiniz bir şey varsa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı