200TL FPS oyunları için mouse önerisi

Balder13

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel i5 4690
2X8 1600 MHZ RAM
ASUS H81M-K
ASUS GTX1070 Ti CERBERUS GAMING GDDR5 8GB 256Bit DX12
ZK600 600W 80+
ZALMAN Z11 NEO
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar 200TL bütçem var takılma donma yapmayacak mouse arıyorum. Şu anda Gamepower bane kullanıyorum elime güzel oturuyor.

G102 Lightsync kullanıyorum öneririm takılmıyor.

Hocam iptal edin İtopya'da Razer Viper Mini 200 TL.
Ayrıca G102 kronik sorunlu çift tıklama var G203 kullanmış biri olarak söylüyorum.

Hocam iptal edin İtopya'da Razer Viper Mini 200 TL.
Ayrıca G102 kronik sorunlu çift tıklama var G203 kullanmış biri olarak söylüyorum.

G102 Lightsync ile yenilendi Prodigy değil bu. Gayet iyi hiçbir sıkıntısı yok 2020'de güncellendi 2 yıldır kullanıyorum sorun yok Minecraft bedwars, Call of Duty, Fortnite, PUBG, Valorant, CS:GO oynadım, ne PC'de ne de Xbox'ta sorun yaşadım. Viper Mini çok küçük. Claw şekilde tutulmalı büyük elli olanlar için. Bu arada G203 de yenilendi. Ondada problem yok. İptal etmeye gerek yok.

G102 Lightsync ile yenilendi Prodigy değil bu. Gayet iyi hiçbir sıkıntısı yok 2020'de güncellendi 2 yıldır kullanıyorum sorun yok Minecraft bedwars, Call of Duty, Fortnite, PUBG, Valorant, CS:GO oynadım, ne PC'de ne de Xbox'ta sorun yaşadım. Viper Mini çok küçük. Claw şekilde tutulmalı büyük elli olanlar için. Bu arada G203 de yenilendi. Ondada problem yok. İptal etmeye gerek yok.

Tamam hocam o zaman iade etmiyorum.

G203'ün iki modelinde de çift tıklama gibi sorunlar var ama Viper Mini için geç kalmışsınız zaten. Umarım sorun yaşamazsınız.

G300s kullanıyorum. Performansından memnunum ama artık desteği kesilmiş durumda. Tarih öncesi bir yazılım kullanıyor. G102 alınabilir ama ben makrosuz yapamıyorum şahsen. Kopyala yapıştır enter tuşlarını mouse üzerinde kullanmak çok güzel.

G300s kullanıyorum. Performansından memnunum ama artık desteği kesilmiş durumda. Tarih öncesi bir yazılım kullanıyor. G102 alınabilir ama ben makrosuz yapamıyorum şahsen. Kopyala yapıştır enter tuşlarını mouse üzerinde kullanmak çok güzel.

G300s kullanabilecek kadar eli küçük olan var mı? Çizgi film karakterleri için tasarlanmış herhalde 3 parmakla tutuluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı