200TL kablosuz kulaklık önerisi

Ben amazfit verge Lite modelini kullanıyorum oldukça memnunum. Size o fiyat bandında Haylou solar LS05 ve Mi Band 5 önerebilirim. Saatte sesli konuşma gibi özellikler arıyorsanız lemfo W26 modelini önerebilirim bir nevi Apple Watch replikası sarj süresi de aynı şekilde 1 gün civarı gidiyor. Bu fiyat bandında başkada pek seçenek yok maalesef.
Dostum dediğin kulaklığı araştırdım, kesin almayı düşünüyorum. Şuan 500 TL. Eğer ki indirimde yakalarsam senin kullandığın saati alıcam. Fakat yorumlarda eksi yönü olarak "spor yaparken müzik değiştiremiyorsunuz" yazmışlar ama saatin özelliklerin de "müzik çalar kontrolü" bulunuyor. Şimdi benim için en önemli şey kulağımda bluetooth kulaklık varken saatimden istediğim şarkıyı değiştirip, istediğim ses yüksekliğini ayarlamak önemli. Özellikle spor yaparken bunu kullanmak istiyorum . Böyle bi özellik mevcut mu yani bluetooth kulaklık telefona bağlıyken müziği saatten değiştirebilirmiyim? Bi ikinci sorum da eğer ki değiştirme özelliği varsa mesela saatin uygulamasından spor aktivitesi açık, o sırada şarkıyı değiştirmek istedim bunu yapabilir miyim? Ürüne baktım çünkü aklıma çok yattı. Bu kalitede bi ürün almaya kalksam daha fazla miktarlara çıkacak fiyat.

Dostum dediğin kulaklığı araştırdım, kesin almayı düşünüyorum. Şu an 500 TL. Eğer ki indirimde yakalarsam senin kullandığın saati alacağım. Fakat yorumlarda eksi yönü olarak "spor yaparken müzik değiştiremiyorsunuz" yazmışlar ama saatin özelliklerin de "müzik çalar kontrolü" bulunuyor. Şimdi benim için en önemli şey kulağımda Bluetooth kulaklık varken saatimden istediğim şarkıyı değiştirip, istediğim ses yüksekliğini ayarlamak önemli. Özellikle spor yaparken bunu kullanmak istiyorum. Böyle bir özellik mevcut mu yani Bluetooth kulaklık telefona bağlıyken müziği saatten değiştirebilir miyim? Bir ikinci sorum da eğer ki değiştirme özelliği varsa mesela saatin uygulamasından spor aktivitesi açık, o sırada şarkıyı değiştirmek istedim bunu yapabilir miyim? Ürüne baktım çünkü aklıma çok yattı. Bu kalitede bir ürün almaya kalksam daha fazla miktarlara çıkacak fiyat.

Evet Bluetooth kulaklık bağlı iken normal gündelik kullanımda müzik değiştirebiliyor ve ses ayarı yapabiliyorsunuz. Ancak spor modu açıkken müzik değiştirme gibi bir özelliği bulunmuyor saatin. Neden böyle bir şey yapmışlar bilmiyorum. Ben 430 TL'ye almıştım ve oldukça memnunum. Türkçe karakter desteği default olarak bulunmuyor saatin onu da belirtmek isterim. Ancak ben saate basit bir karakter paketi yükleyerek Türkçe karakter desteği ekleyebildim. Saat Türkçe olmuyor ancak gelen mesajlardaki Türkçe harfleri görebiliyorsunuz. Ekstra olarak belirtmek istedim. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Evet Bluetooth kulaklık bağlı iken normal gündelik kullanımda müzik değiştirebiliyor ve ses ayarı yapabiliyorsunuz. Ancak spor modu açıkken müzik değiştirme gibi bir özelliği bulunmuyor saatin. Neden böyle bir şey yapmışlar bilmiyorum. Ben 430 TL'ye almıştım ve oldukça memnunum. Türkçe karakter desteği default olarak bulunmuyor saatin onu da belirtmek isterim. Ancak ben saate basit bir karakter paketi yükleyerek Türkçe karakter desteği ekleyebildim. Saat Türkçe olmuyor ancak gelen mesajlardaki Türkçe harfleri görebiliyorsunuz. Ekstra olarak belirtmek istedim. Umarım yardımcı olabilmişimdir.
Evet çok yardımcı oldun , çok teşekkür ederim. Bu saati alıcam şuan 450 TL Trendyolda. Kupon vs. bi indirim denk gelirse diye bekliyorum. :) Zaten 500 fiyat bandında bundan iyisini bulamadım.

Selam arkadaşlar bir süredir kablosuz kulaklık arayışı içerisindeyim. Biraz araştırma yaptıktan sonra hakkında çokça olumlu yorum gördüğüm 1more omthing airfree modelini almaya karar verdim. Yine de sizlere danışmak istedim. Alınabilir bir ürün mü yoksa başka tavsiyeleriniz var mı bütçem ortalama 200 TL. Kulaklığı daha çok müzik dinlemek için kullanacağım önerilerinize açığım. Öneri yapacak arkadaşlar önerilerini Hepsiburada üzerinden yaparsa sevinirim 20 TL'lik bir indirim kuponum var çünkü.

Hocam hala Omthing Airfree'den memnun musunuz? Şu sıralar almayı düşünüyorum da eğer başka öneriniz varsa onları da söyleyebilir misiniz? Bütçem 200-220 arası Max.

Hocam hala omthing Airfree'den memnun musunuz? Şu sıralar almayı düşünüyorum da eğer başka öneriniz varsa onları da söyleyebilir misiniz? Bütçem 200-220 arası Max.

Evet hala kullanıyorum yaklaşık 5 aydır hiç sıkıntı yaşatmadı bana. Önceliğiniz müzikse evet tercih edebilirsiniz size de tavsiye ederim.

Geri
Yukarı