200TL kulak içi Bluetooth kulaklık önerisi

Alınmaz.
Xiaomi Airdots Pro 2 - Neleri beğenmedik? Ürünün tasarımı konusunda bazı sıkıntılar olduğunu düşünüyoruz. Tabii ki sözünü edeceğimiz durum kişiden kişiye göre değişebilir ancak kulaklığın tasarımı nedeniyle, kulağın içinde hareket etmesi konforsuz bir durum yaşatıyor. Hareket eden kulaklık sizi rahatsız ediyor ve sürekli kulaklığı düzeltmek durumunda kalıyorsunuz. Tasarım konusunda sorun yaşadığımız bir diğer konu da dokunmatik kontroller. Ürünün üzerinde fiziksel bir tuş yerine dokunmatik bir kontrol yapısına yer vermiş. Ancak bunun çok kararlı çalışmadığını ve zaman zaman hareketlerimize kulaklığın bir tepki vermediğini deneyimledik. Ürünü eleştirmemizdeki ana sebep ise maksimum ses seviyesinin yetersiz olması ve ses izolasyon problemi. Örneğin kulaklıkla dışarıda veya metroda müzik dinlerken, ses seviyesi en yüksek seviyede olsa bile dışarının sesini çok fazla duyuyorsunuz. Hatta metro gibi yüksek sesli alanlarda müziğin sesinin bastırıldığına bile şahit olduk.

@TheBigLemonHD neden gülme attınız? Ben önerdiğim ürünleri biliyorum zaten Xiaomi ile aynı marka Haylou.

1619033748283.png

Hocam, ürünü aldınız mı? Deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz?

Type-C olan modelinden aldım. Yaklaşık 6 aydır kullanıyorum. İlk kez TWS kulaklık alacağım için orta yollu, fiyat performans oranı yüksek bir model araştırdım ve bu modeli aldım. Kulaklık ses konusunda benim beklentilerimi karşılıyor. Her türlü müziği dinliyorum ve keyif veriyor. Şarj olarak yoğun olarak kullanmama rağmen ortalama olarak haftada 1 kez şarj ediyorum. Kulaklığın kutusu gerçekten küçük ve çok pratik. Kulaklıklar da kulağa güzel oturuyor. Dokunmatiği de iş görür seviyede. Bağlantı kopması gibi bir sorun yaşamadım. Kulaklıklar ayrı ayrı kullanılabiliyor. Bu benim bayağı kullandığım bir özellik. Her türlü kullanıma uygun. Suya dayanıklılık sertifikası var. Mikrofonu da yeterli benim için. Kısacası benim için 200 TL'den fazlasını veriyor. Son derece memnunum. Eğer merak ettiğin bir şey olursa cevaplarım.

Type-C olan modelinden aldım. Yaklaşık 6 aydır kullanıyorum. İlk kez TWS kulaklık alacağım için orta yollu, fiyat performans oranı yüksek bir model araştırdım ve bu modeli aldım. Kulaklık ses konusunda benim beklentilerimi karşılıyor. Her türlü müziği dinliyorum ve keyif veriyor. Şarj olarak yoğun olarak kullanmama rağmen ortalama olarak haftada 1 kez şarj ediyorum. Kulaklığın kutusu gerçekten küçük ve çok pratik. Kulaklıklar da kulağa güzel oturuyor. Dokunmatiği de iş görür seviyede. Bağlantı kopması gibi bir sorun yaşamadım. Kulaklıklar ayrı ayrı kullanılabiliyor. Bu benim bayağı kullandığım bir özellik. Her türlü kullanıma uygun. Suya dayanıklılık sertifikası var. Mikrofonu da yeterli benim için. Kısacası benim için 200 TL'den fazlasını veriyor. Son derece memnunum. Eğer merak ettiğin bir şey olursa cevaplarım.
Hocam, yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Bende bu şekilde olan Haylou GT1 kulaklığı var ancak kulaklığı "güncellemem" gerektiğini düşündüm. Kulakta durduğunu söylediğinize sevindim; görünüşü biraz marjinal gibi geldi, bana. Sizce 150 TL civarlarında bu ürün alınır mı?

Hocam, yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Bende bu şekilde olan Haylou GT1 kulaklığı var ancak kulaklığı "güncellemem" gerektiğini düşündüm. Kulakta durduğunu söylediğinize sevindim; görünüşü biraz marjinal gibi geldi, bana. Sizce 150 TL civarlarında bu ürün alınır mı?
Bence kesinlikle alınır.

Yeni konular

Geri
Yukarı