200TL Laptop Soğutucu Tavsiyesi

emrhncb

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Tulpar T7 v19.3 için maksimum 200TL'ye soğutucu tavsiye eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
TX Red Alert F/P soğutucudur. İllaki 200TL'ye yakın diyorsanız ona göre öneririm. Bu arada sıcaklıklarınızı söyleyebilir misin?

TX Red Alert F/P soğutucudur. İllaki 200TL'ye yakın diyorsanız ona göre öneririm. Bu arada sıcaklıklarınızı söyleyebilir misin?
Aynen bende kullanıyorum tavsiye ederim.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    1,4 MB · Görüntüleme: 64
Daha 1 gün kullandım. Sadece witcher 3'de deneyebildim ve maksimum 85-90 arası gördüm.
Ayrıca 200TL'ye ondan daha performanslı bir soğutucu varsa önerebilirsiniz.

Daha 1 gün kullandım. Sadece witcher 3'de deneyebildim ve maksimum 85-90 arası gördüm.

Ayrıca 200TL'ye ondan daha performanslı bir soğutucu varsa önerebilirsiniz.
Amazon düşünürseniz bu fiyat bandında alınabilecek en iyilerinden Amazon.com: HAVIT Cooling Pad Computer Laptop Cooler with 3 Quiet Fans and 2 USB Ports, Portable Cooling Stand with LED Light for 15.6-17 Inch Laptop(Blue): Computers & Accessories
Amazon kur çevirici kullanmazsanız her şey dahil 220TL civarında tutacaktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı