200TL'ye Rampage Comfort alınır mı?

Erdo2525

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Beylikdüzü
Daha fazla  
Herkese Merhabalar! Benim Rampage Kulaklığım 9 ay gibi bir sürede bozuldu. Segment bilgisayar bize tamir edemiyoruz ama 200TL gibi bir fiyata sıfır olarak verebiliriz dedi. Ben daha cevap vermedim akşama kadar sürem var. 200TL'ye alınır mı yoksa 250TL gibi bir fiyata başka bir kulaklık mı almalıyım? Amazon'da Tronsmart Sono 223 TL gibi bir fiyattaydı ama sanırım stokları bitmiş şimdi 300TL'den aşağıda değil. Aklıma 200TL'den alıp "sarı siteden" 250TL gibi bir fiyata satmak geldi. Yani tam olarak ne yapmam gerek bilmiyorum. Önerileriniz nedir? Şimdiden teşekkürler.

Herkese Merhabalar! Benim Rampage Kulaklığım 9 ay gibi bir sürede bozuldu. Segment bilgisayar bize tamir edemiyoruz ama 200TL gibi bir fiyata sıfır olarak verebiliriz dedi. Ben daha cevap vermedim akşama kadar sürem var. 200TL'ye alınır mı yoksa 250TL gibi bir fiyata başka bir kulaklık mı almalıyım? Amazon'da Tronsmart Sono 223 TL gibi bir fiyattaydı ama sanırım stokları bitmiş şimdi 300TL'den aşağıda değil. Aklıma 200TL'den alıp "sarı siteden" 250TL gibi bir fiyata satmak geldi. Yani tam olarak ne yapmam gerek bilmiyorum. Önerileriniz nedir? Şimdiden teşekkürler.
Hocam eğer bütçenizi zorlayabilirseniz GameNote h2002d almanızı tavsiye ederim. Canavar bir kulaklık

Hocam eğer bütçenizi zorlayabilirseniz Gamenote H2002D almanızı tavsiye ederim. Canavar bir kulaklık

Teşekkürler! GarajOnline diye bir satıcı GittiGidiyor üzerinden 282 TL gibi fiyata satıyor güvenebilir miyim? Değecekse çıkabilirim.

Teşekkürler! Garajonline diye bir satıcı GittiGidiyor üzerinden 282 TL gibi fiyata satıyor güvenebilir miyim? Değecekse çıkabilirim.

Değecektir alın geçin derim.

200 lira RGW9 için çok iyi bir rakam, yerinde olsam alırdım. 1 seneyş aşkındır kullandığım kulaklık, markanın bazen önemini yitirdiğini gösteren en büyük örneklerden.

Merhabalar, 2 yıllık SG-Rw9 comfort kullanıcısıyım. Hocam bende kulaklık araştırmasındayım şu ara az önce gittim vatan bilgisayarda teşhir cloud II denedim ve comfort gerek kulağı sarması, gerek ses kalitesi her yönüyle comfort daha iyiydi bence. Ya da ben kalite ile tanışmadım bilmiyorum

Oyunlarda çok rahat ses kasabiliyorsunuz. Tavsiye ederim. Müzik performansı da güzeldir.

Merhabalar, 2 yıllık SG-RW9 comfort kullanıcısıyım. Hocam bende kulaklık araştırmasındayım şu ara az önce gittim Vatan bilgisayarda teşhir Cloud II denedim ve comfort gerek kulağı sarması, gerek ses kalitesi her yönüyle comfort daha iyiydi bence. Ya da ben kalite ile tanışmadım bilmiyorum

Oyunlarda çok rahat ses kasabiliyorsunuz. Tavsiye ederim. Müzik performansı da güzeldir.

Konu içeriğini okumadınız herhalde. Ben zaten kullanıyordum bozulana kadar. Gerisi zaten konu içeriğinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı