2010-2014 arasi eski çizgi filmler

efe.varoll

Decapat
Arkadaşlar merhaba. Ben 2004 doğumluyum. Bugün bilgisayarda gereksiz dosyaları silerken ilkokulda okulun bilgisayarından aldığım bir oyun buldum, oyun Nesquik oyunuydu. Kaykayla gevrek süt falan topluyorduk falan. Neyse ben de bir nostaji yaşadım. Sonra aklıma eski çizgi filmler geldi. (2010-2014 arası). Bilen var mı bilmem İri ile Tıfıl vardı (anime olan değil), Balıktronot vardı, Harika İşler Takımı vardı, Nane ile Limon vardı, Ayı Bernard vardı, Üçüzler vardı, Arka Bahçede Bilim vardı, Ramazan Davulcusı, Ramazanda Karagöz ile Hacivat pencerede çıkıyordu, ramazanda bir tane ay programı çıkıyordu. Hikayeler anletıyordu. Sid ile Bilim, Dinozor Kovası ve Dinozor Treni vardı, Şapkadaki Kedi vardı ve Yyumurcak TV'de bir şeyler çizen bir çocuk vardı falan. Lütfen 2010 ile 2014 yılları arasındaki tüm çizgi filmlerin adını yazar mısınız? Bir de eskiden TRT çocukta eski çizgi filmleri izlediğimiz bir bölüm vardı. Şu anda yok. Bunları ve diğer o tarihteki çizgi filmleri nereden izlerim Türkçe olarak? Tüm bölümlerini. İndirip saklarım, ileride nostaji yapayım istiyorum. Lütfen yardımcı olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı