2013 BMW 7 serisi alınır mı?

800 bin verip 7 yaşında 100 bini geçmiş BMW almam. 7 olması durumu değiştirmiyor. Bu arada E'nin rakibi 7 değil 5 oluyor BMW tarafında. 7 daha çok makam arabası. 21 yaşında gencin altında bence 7 komik durur, şahsi fikrim.

Mercedes E sıkacak otomobil değil ancak param var, keyfim de çattı diyorsan ben olsam 0 ya da 1-2 yaşında temiz ama dolu 5 serisi bakardım. Hem yıpranmamış, hem 0 ayarında hem de her türlü kişiye hitap edecek (gerektiğinde sportif, gerektiğinde ağır başlı) bir seçenek tercih ederdim.
Katılıyorum, 7 serisi genelde makam aracı olarak kullanılır. İstanbul gibi yerde çile çektirir. Temiz ve bakımlı kullanılmış ise sorun çıkmaz fazla alabilirsiniz. Genelde sıkıntılı kasa E65'dir F01'in pek kolay arıza yaptığını duymadım.

Pek sportif durmaz F01 kasalar yani tarzınıza uygun olmayabilir. F10 530'lara da bir bakın bence.

Bir ben Merso sevmiyorum galiba. :D

@Jira bütçem az buçuk belli. Bmw 7 serisinin çok baş ağrıttığını kullanan birinden duydum. Bu arabayı 150k km'yi geçtikten sonra sürersen başın çok ağrır, sanayi köşelerinde her gününü geçirirsin dedi. Biraz beni 7 kasadan soğuttu diyebilirim.
Katılıyorum, 7 serisi genelde makam aracı olarak kullanılır. İstanbul gibi yerde çile çektirir. Temiz ve bakımlı kullanılmış ise sorun çıkmaz fazla alabilirsiniz. Genelde sıkıntılı kasa E65'dir F01'in pek kolay arıza yaptığını duymadım.

Pek sportif durmaz F01 kasalar yani tarzınıza uygun olmayabilir. F10 530'lara da bir bakın bence.

Bir ben Merso sevmiyorum galiba. :D
F10 kasaya artık doyduğumu düşünüyorum hocam. Kendisi 4 sene bizimleydi.
7 kasa biraz baş ağrıtıyormuş. Bir de Ünal Turanın yaptığını görünce daha da soğudum. İğrendim demek yanlış olmaz. Aklımda 2 düşünce var. Ya E 250'nin bir jantlarını değiştireyim, E63 body kit takayım bir öyle bineyim. Ya da direkt galericiye bozdurup araba mı bakayım? Bu 2 düşünceyi uyurken bile düşündüm.

Az önce Dunya' nin en iyi markası BMW bana gore derken şimdi pat diye sogudun. Bu da demek oluyor ki maymun istaha sahipsin. Bir sey alırken etraflıca düşün, acele etme :)
Arabadan soğumadım araba taş gibi. Çok baş ağrıtırmış, beni orası soğuttu işte hocam. Sanayi köşelerinde sürünmek istemiyorum. Ya değiştireceğim, ya da E63 body kit takacağım. Şu an ona karar vermeye çalışıyorum. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı