2014 model Renault Fluence hangi araba ile değiştirilebilir?

LAglace

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GPU: ASUS Dual Radeon RX 6600 8 GB | CPU: Ryzen 5 5600 | RAM: Crucial Ballistix 2x8 GB 3000 MHz | Anakart: Gigabyte B450M-S2H | SSD: Samsung NVMe 980 PRO 1 TB | ADATA SU800 128 GB | HDD: WD Caviar Blue 1 TB | Seagate 500 GB | PSU: EVGA 500W 80+ Bronze | Monitör: AOC 24G2U 23.8" 144 Hz 1ms - Acer KG221Q FreeSync 75 Hz 1ms | HyperX Cloud II Kulaklık | Logitech G203 Lightsync Mouse | Logitech G413 Klavye | Logitech G27 | Phanteks P400A DRGB White
Şu an elimizde 2014 model Renault Fluence var. Fakat bana çok hantal geliyor, sürerken diğer arabalardan çok daha ağır hissettiriyor ve arka tarafa doğru genişlediği için çok kaba duruyor, mahallede park halindeyken de önüne arkasına park eden arabalar çıkarken sürekli sürtüyorlar. Daha küçük ve daha atik nasıl bir araba alınabilir? En az 2014 model olması tercihimizdir. Arabanın kilometresi 92-93 bin civarlarında.

Şu an elimizde 2014 model Renault fluence var. Fakat bana çok hantal geliyor, sürerken diğer arabalardan çok daha ağır hissettiriyor ve arka tarafa doğru genişlediği için çok kaba duruyor, mahallede park halindeyken de önüne arkasına park eden arabalar çıkarken sürekli sürtüyorlar. Daha küçük ve daha atik nasıl bir araba alınabilir? En az 2014 model olması tercihimizdir. Arabanın kilometresi 92-93 bin civarlarında.

Hocam bizde de 2015 - 2017 Yılları arasında 2011 fluence vardı gerçekten hantal bir araba idi onu satıp 2013 Ford focus hb almıştık seri ve atik bir arabaydı ve hiç bir arıza çıkarmadan 1 sene kullandık.

Şu an elimizde 2014 model Renault Fluence var. Fakat bana çok hantal geliyor, sürerken diğer arabalardan çok daha ağır hissettiriyor ve arka tarafa doğru genişlediği için çok kaba duruyor, mahallede park halindeyken de önüne arkasına park eden arabalar çıkarken sürekli sürtüyorlar. Daha küçük ve daha atik nasıl bir araba alınabilir? En az 2014 model olması tercihimizdir. Arabanın kilometresi 92-93 bin civarlarında.

Hocam bizde de 2015 - 2017 Yılları arasında 2011 fluence vardı gerçekten hantal bir araba idi onu satıp 2013 Ford focus hb almıştık seri ve atik bir arabaydı ve hiç bir arıza çıkarmadan 1 sene kullandık.
Motorlar kaç bg idi?

Hocam bizde de 2015 - 2017 yılları arasında 2011 fluence vardı gerçekten hantal bir araba idi onu satıp 2013 Ford focus hb almıştık seri ve atik bir arabaydı ve hiçbir arıza çıkarmadan 1 sene kullandık.

Focus'un çok daha atik bir araba olduğunu biliyorum ama ne tasarımı ne de direksiyon simidi hoşuma gitmiyor hocam.

Bütçenize göre değişir hocam.

2014 model Renault Fluence satılacağına göre bütçe de belli... Ne eksiği ne fazlası diyelim.

Motorlar kaç bg idi?

Bizim Fluence 110 bg gücünde.

Focus'un çok daha atik bir araba olduğunu biliyorum ama ne tasarımı ne de direksiyon simidi hoşuma gitmiyor hocam.

2014 model Renault Fluence satılacağına göre bütçe de belli... Ne eksiği ne fazlası diyelim.

Bizim Fluence 110 bg gücünde.

Hyundai accent Blue de güzel araba hocam ama biraz dar.

Hocam merhaba, arabanın modelini, vitesini, yakıtını, kozmetik durumunu, değişenini, boyasını, hasar kaydını, kilometresini, rengini yazabilir misiniz?

Geri
Yukarı