2014 sonrası otomobiller hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben de size insan gibi soruyorum o paraya hangi araç değiyormuş. Çok merak ettim açıkçası.
Şuan da Türkiye'de bu hiçbir araç değerine gitmiyor. Ne BMW'si ne de Corolla'sı. Benim anlatmak istediğim şey bu değil. Benim anlatmak istediğim Toyota çöp. Bende bindim. Biz de verdik o paraları, bu onun teneke olduğunu değiştirmez.

Şuan da Türkiye'de bu hiçbir araç değerine gitmiyor. Ne BMW'si ne de Corolla'sı. Benim anlatmak istediğim şey bu değil. Benim anlatmak istediğim Toyota çöp. Bende bindim. Biz de verdik o paraları, bu onun teneke olduğunu değiştirmez.
Japon otomobilleri hiç iyi değil zaten.

Maalesef bu aralar markalar kaliteli araba çıkartmak yerine, fazlaca araba üretmesi kaliteyi düşürüyor. Yani artık kaliteyi göz ardı edip sadece para kısmına odaklanıyorlar. Kalitesiz olmasının sebebi bu.

Şayet resimdeki Toyota'ya biniyorsan, evet çöp.

Hayatında dpğru düzgün BMW'ye binmemiş adam burada bize M5 hissiyatından bahsetmiş. Garip🤔

Çöp dediğin araç dünyada en çok satan
Araçlardan sana hitap etmesede ailelere hitap eden yüksek güvenlikli araçtır
Ayrıca bu marka neden ABD de bu kadar satıyor beğeniliyor bir bak bakalım

Tailant denilen otomobil gördüğüm en boş araç. Renault bu kadar berbat arabayi nasıl üretti anlamıyorum. 2001 model araçta bile radyo ve otomatik cam var bunda yok. Her şeyi geçtim aracın çamurluğu yok ya direkt şaseyi görüyorsun.

Ülkemize hitap ettiği için bütçeden düşüyorlar çok güzel marka ama ekmeğini yiyemiyoruz fiyat performans olarak Türkiye'de en iyi aracı üreten bence Fiat.

1662736520116.png

Mükemmel özetlemiş şimdiki otomobilleri.

Geri
Yukarı