2015 2016 yıllarını çok özlüyorum

342524

Hectopat
Makaleler
3
Merhabalar, dün rüyamda 2015 2016 yıllarımı gördüm. Uyandığımda gözlerim kan çanağına dönmüştü. O yıllar gerçekten başkaydı. Dostuklar, Komşuluklar ve daha niceleri. Şimdi hepsi elimizden kaydı gitti. Gerçekten o yılları özlüyor. Sizi rahatsız ettiysem özür dilerim sadece içimi dökmek istedim.
Saygılar.

Sadece küçük olduğumuz için çok güzel geliyordu. Yoksa yine kötüydü. Babamlar falan anlatıyor bazen. Bence dostluklar falan o zaman güzelmiş.

Ama o yıllar. İnsana nedense daha güzel geliyor. Her şey çok ucuz, dostuklar başka. Vb.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, dün rüyamda 2015 2016 yıllarımı gördüm. Uyandığımda gözlerim kan çanağına dönmüştü. O yıllar gerçekten başkaydı. Dostuklar, Komşuluklar ve daha niceleri. Şimdi hepsi elimizden kaydı gitti. Gerçekten o yılları özlüyor. Sizi rahatsız ettiysem özür dilerim sadece içimi dökmek istedim.
Saygılar.
2016'nın ekonomi ve bunun sonucunda ona bağlı olan şeyler dışında pek farklı değildi yalnız. Küçük olduğumuzdan öyle geliyordu.

Ekonomi iyi olsa dostluklar da daha iyi olur. Ekonomik sorunlar insanların stres düzeyini arttırıyor. Yüksek kaygı insanları daha saldırgan, tahammülsüz ve gergin yapıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı