2016 model Yamaha Xmax 250 cc mi?

hasansahn34

Hectopat
Arkadaşlar merhaba,

Fikir almak anlamında sormak istiyorum. Öncelikle bende A1 ehliyet mevcut 125CC üstü kullanamıyorum zaten. 250 cc ye karar verirsem eğer ehliyet a2'ye geçiş için 1500 TL gibi bir masrafı olacak benim için. Bunları göz önünde bulundurarak sizce ne yapmalıyım? İki motor için fiyatlar ortalama 30.000 TL - 32.000 TL ( ehliyet masrafı hariç ) eski kasa 250 cc için yeni kasanın değişenleri (tcs - keyless GO - süspansiyon iyileştirme ) göz ardı edilir mi? Bütçem de bu aralıklardır. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xmax 250 kesinlikle alınır büyük bir rahatlık sunuyor.
Hocam biraz alakasız olacak ama, YZF125 hakkında ne düşünüyorsunuz? Bende de bir merak oluştu, motorları seviyorum, kullanmak zevkli geliyor, YZF gibi motorlar ayrı bir hoşuma gidiyor, 125 CC motor ile motor tadı çıkmıyor diyorlar ama fikrinizi merak ederim. 😁

Hocam biraz alakasız olacak ama, yzf125 hakkında ne düşünüyorsunuz? Bende de bir merak oluştu, motorları seviyorum, kullanmak zevkli geliyor, YZF gibi motorlar ayrı bir hoşuma gidiyor, 125 cc motor ile motor tadı çıkmıyor diyorlar ama fikrinizi merak ederim. 😁

YZF 125 görünüşü çok güzel ama alan kişiyi oturuş bakımından olsun, fiyat bakımından olsun üzer.
Motor maksimum devire çıkasıya kadar can çekişiyor, bazı kronik sorunları var. Kısaca 125'lik supersport pek önermiyorum scooter veya Sport scooter daha iyi olacaktır bu CC'lerde. 250 cc içinse tüm motorları kullanabilirsiniz.

YZF 125 görünüşü çok güzel ama alan kişiyi oturuş bakımından olsun, fiyat bakımından olsun üzer.
Motor maksimum devire çıkasıya kadar can çekişiyor, bazı kronik sorunları var. Kısaca 125'lik supersport pek önermiyorum scooter veya Sport scooter daha iyi olacaktır bu CC'lerde. 250 cc içinse tüm motorları kullanabilirsiniz.
Birçok soruma cevap buldum, teşekkür ederim. Bu arada PP'deki motor nedir? 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı