2016 vs. 2019 vs. 2021 LTSC

ardaberkclg

Decapat
Daha fazla  
Şu anda piyasada çıkmış olan bildiğim 2016, 2019, 2021 LTSC (LTSB) sürümleri var ve denemek istiyorum ancak hangisi daha akıcı ve aralarında ne kadar bir performans farkı var bilemiyorum. Forumda birazcık araştırdım ancak tam bir sonuca varamadım herkes farklı cevaplar vermiş. Sizce hangisi daha iyi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben her yeni LTSC sürümü çıktığında en yenisine geçiyorum. Önerim öyle yapmanız. Sanırım zaten 2016'nın desteği bitti, en mantıklısı 2021 olanı kullanmak diye düşünüyorum. Bir sorun sıkıntı yaşamadım. Windows 11'den sonra ilaç gibi geldi hatta. Akıcı sorunsuz sıkıntısız.

Ben her yeni LTSC sürümü çıktığında en yenisine geçiyorum. Önerim öyle yapmanız. Sanırım zaten 2016'nın desteği bitti, en mantıklısı 2021 olanı kullanmak diye düşünüyorum. Bir sorun sıkıntı yaşamadım. Windows 11'den sonra ilaç gibi geldi hatta. Akıcı sorunsuz sıkıntısız.
Windows 10 2016 LTSB'nin desteği tam olarak bitmemiştir. Genişletilmiş destek süresi 2026'ya kadardır. Bitse bile bu performansı düşürecek diye bir şey de yok. Şuan bence en iyi performansı ve en az RAM Kullanımını veren sürümdür. Ama tek sorunu Valorant Açmamasıdır. Valorant açması için en az 1709 sürümünde olmanız lazım. 2 GB RAM'de bile bilgisayar 7 saniyede yani yaklaşık 10 saniyede açılıyor.

Merhaba,
Konuyu hortlattım ama,
Windows 10 2016 LTSB'de valorant ve güncel GPU driverları kurulmuyor. Bunun çözümü var mıdır?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı