2020 en iyi MMORPG anketi

Sizce 2020 yılında ki en iyi MMORPG Oyunu Hangisidir?

• World Of Warcraft

Oy: 10 33,3%
  • Black Desert Online

Oy: 2 6,7%
  • Final Fantasy XIV

Oy: 7 23,3%
  • The Elder Scrolls Online

Oy: 8 26,7%
  • Guild Wars 2

Oy: 3 10,0%

• Oy verenlerin toplamı
    30

Nomoreslow

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Geliştirici
2020 itibarıyla en çok oynanan bu 5 online MMORPG oyunundan sizce en iyisi hangisi? Seçtikten sonra nedenlerinizi de yazın ki öneri bazında da olsun bu anket. 😊

Oyumu World of Warcraft'tan yana kullanacağım, halihazırda oynadığım ve gerek hikaye, gerek haritası olsun, bana göre şu an gelmiş geçmiş en iyi MMRPG oyunu.

Bunun verilebilcek tek bir cevabı yok;

Listedeki BDO haricindeki tüm MMO'lar kaliteli ve uzun süre oynanabilir....

WOW, bir efsane. Shadowlands ile geri dönüş yapmayı düşündüğüm oyun.

GW2, çok özgün bir oyun. Gerçek zamanlı değişen bir dünya, diğerleri gibi sabit değil. Olaylar dünyayı devamlı değiştiriyor, o nedenle oyunun içinde ne kadar çok kalırsanız GW2'nin evrenin tarihine o kadar fazla şahit oluyorsunuz.

ESO, evrenini ve konusunu çok sevdiğim ve yukarıdakiler içinde grafikleri ve ortamı en hoşuma giden olanı. Yeni başlayanlar için karışık gelebilir ama bence çok uzun soluklu bir oyun.

FF XIV - Evrenine pek hakim değilim, bu tür anime tarzı şeyleri pek sevmiyorum, bana oyunun içindeki gerçekçilikten uzaklaşıyormuş hissi veriyor tabi bu benim kişisel düşüncem. Ancak oynanışı ve akıcılığı çok iyimiş (Ben hiç oynamadım)

Bunun verilebilecek tek bir cevabı yok;

Listedeki bdo haricindeki tüm Mmo'lar kaliteli ve uzun süre oynanabilir...

WoW, bir efsane. Shadowlands ile geri dönüş yapmayı düşündüğüm oyun.

GW2, çok özgün bir oyun. Gerçek zamanlı değişen bir dünya, diğerleri gibi sabit değil. Olaylar dünyayı devamlı değiştiriyor, o nedenle oyunun içinde ne kadar çok kalırsanız GW2'nin evrenin tarihine o kadar fazla şahit oluyorsunuz.

Eso, evrenini ve konusunu çok sevdiğim ve yukarıdakiler içinde grafikleri ve ortamı en hoşuma giden olanı. Yeni başlayanlar için karışık gelebilir ama bence çok uzun soluklu bir oyun.

FF XIV - evrenine pek hakim değilim, bu tür anime tarzı şeyleri pek sevmiyorum, bana oyunun içindeki gerçekçilikten uzaklaşıyormuş hissi veriyor tabii bu benim kişisel düşüncem. Ancak oynanışı ve akıcılığı çok iyi miş (ben hiç oynamadım)

Bdo kalitesiz bir oyun olarak görmüyorum ben, ama kitlesi yüzünden ciddi manada oynamak istemiyorum bu oyunu, özellikle mena grup sohbetlerinde dönen muhabbet yüzünden çileden çıkabiliyor insan.

Bdo kalitesiz bir oyun olarak görmüyorum ben, ama kitlesi yüzünden ciddi manada oynamak istemiyorum bu oyunu, özellikle mena grup sohbetlerinde dönen muhabbet yüzünden çileden çıkabiliyor insan.

Sadece bu dediğin bile oyunun kalitesini göstermez mi? Görsellik güzel vs. vs. vs. Ama kitlesi benim yaşımda birinin çekemeyeceği basitlikte, kusura bakmayın. TÜrkiyeye ilk girdiğinde meraktan bir girdim ve çok hızlı bir şekilde çıktım. Severek oynayanlara selam olsun ama benden uzak dursun. 😂

Sadece bu dediğin bile oyunun kalitesini göstermez mi? Görsellik güzel vs. vs. vs. ama kitlesi benim yaşımda birinin çekemeyeceği basitlikte, kusura bakmayın. Türkiye'ye ilk girdiğinde meraktan bir girdim ve çok hızlı bir şekilde çıktım. Severek oynayanlara selam olsun ama benden uzak dursun. 😂

Açıkçası oyunun kendi sistemini seviyorum, grafik kalitesi, hikayesi olsun (aman aman değil ama hoşuma gidiyor.) sınıflar ilgimi çekiyor, oyuna özenilmiş.

Ama kitle dediğim gibi, çok olgun insanlarda var, ama 12 yaşında çocuktan ağır küfürler yemişliğim de var. 😂

Geri
Yukarı