2020 MacBook Pro SSD'den ses geliyor

SSD'ler mekanik olmadığı için sessiz demek doğru olmaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran kartlarında olduğu gibi SSD'lerde de Coil Whine sorunu olabiliyor.

SSD'ler mekanik olmadığından bu gibi sesin gelmesi biraz zor gibi.
SSD RAM gibi bir donanım RAM'den farkı üzerindeki veri elektrik kesildiğinde silinmiyor.

Güncelleme: Gittiğimde kontrol ettiler, testler yaptılar, sesi dinlediler ve çok hafif bir ses var isterseniz incelemeye alabiliriz dediler. 1 hafta duracağı için bırakmadım, sizce bırakmalı mıyım?

Macs fan Control adlı uygulamayı yükleyip baktım. 0RPM'de iken yine ses geliyor

Güncelleme: Gittiğimde kontrol ettiler, testler yaptılar, sesi dinlediler ve çok hafif bir ses var isterseniz incelemeye alabiliriz dediler. 1 hafta duracağı için bırakmadım, sizce bırakmalı mıyım?
Rahatsız ediyorsa seni bırak derim.

Hocam aynı problemi yaşıyorum bende 2019 Pro var ve SSD'den geldiğini bilmeden önce vermiştim garantiye bir şey bulamadılar. Sonradan kendim fark ettim, SSD'de Coil Whine var ve değişirse anakart komple değişiyor. Bence verin, ben verecektim ancak YKS sürecindeyim bilgisayarı 2 hafta bırakamam. Hafifleyince vereceğim.

Hocam aynı problemi yaşıyorum bende 2019 Pro var ve SSD'den geldiğini bilmeden önce vermiştim garantiye bir şey bulamadılar. Sonradan kendim fark ettim, SSD'de Coil Whine var ve değişirse anakart komple değişiyor. Bence verin, ben verecektim ancak YKS sürecindeyim bilgisayarı 2 hafta bırakamam. Hafifleyince vereceğim.

Evet, bende aynı durumdayım. Tatil zamanı vereceğim büyük ihtimal.

Yeni konular

Geri
Yukarı