2020 MacBook Pro SSD'den ses geliyor

afavcu

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. İlk defa bir macintosh aldım. Sıkıntı şu aynı zamanda aldığımız 2020 MacBook Air'den herhangi bir ses çıkmıyor ama MacBook Pro'dan değişik bir ses çıkıyor. Sadece veri okuyup yazdığında bu ses çıkıyor, fan sesi olmadığına eminim. İki cihazda en baz Intel işlemcili modeller (256 GB SSD, 8 GB RAM) sadece Pro i5 Air ise i3 işlemciye sahip. Sesin videosunu da link olarak ekliyorum.

Kod:
https://drive.google.com/file/d/12wH6aWhr9r5KuL7Xs1VQr10WiWR6LP-D/view?usp=sharing

Yaşanabilecek şeyler bunlar. Her cihaza aynı SSD'yi koymuyorlar sonuçta.

Onun dışında bu ses işlemciden de geliyor olabilir. Aynı ses daha yüksek bir şekilde benim işlemcimden geliyor.

Belki SSD üzerinde donanımsal bir sıkıntı olabilir SSD'den kaynaklı eğer çok rahatsız edici ise geri götürün Apple böyle durumlarda değiştiriyor haberiniz olsun.

Belki SSD üzerinde donanımsal bir sıkıntı olabilir SSD'den kaynaklı eğer çok rahatsız edici ise geri götürün Apple böyle durumlarda değiştiriyor haberiniz olsun.

Cihazı götürmek için randevu almaya uğraşıyorum ama ne Akasya'da ne de Zorlu'da randevu yok.
Yaşanabilecek şeyler bunlar. Her cihaza aynı SSD'yi koymuyorlar sonuçta.

Onun dışında bu ses işlemciden de geliyor olabilir. Aynı ses daha yüksek bir şekilde benim işlemcimden geliyor.

Hocam bende elma menüsünden bu Mac hakkındaya basıyorum sonra depolama kısmına basınca da bu ses gelmeye başlıyor.

Cihazı götürmek için randevu almaya uğraşıyorum ama ne Akasya'da ne de Zorlu'da randevu yok.
O zaman şimdilik biraz bekleyin veri yazıp okuma işleri ile çok uğraşıyor musunuz bilmiyorum eğer normal günlük işler için kullanıyorsanız kullanmaya devam edin biraz süre geçtikten sonra 1 hafta ya da 2 yeniden randevu almayı deneyin.

Geri
Yukarı