2020 model VW golf geyik testinde sınıfta kaldı

Saltopat

Decapat
Makaleler
10
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Km77. Com adlı YouTube kanalının yaptığı testte 2020 model golf kullanıldı. 77 km ile sabitlenen araç ilk havuzdan çıktığı an sürücünün, direksiyonu ani kırmasına rağmen ikinci havuza bile giremedi. 2017 ve 2018 model golf ise geyik testlerinde, segmentine göre gayet iyi bir performans sergilemişti ama yeni modelin bu performansı, araç severlerin kafasını bayağı bir karıştırdı.

Siz ne düşünüyorsunuz?

Bizde 2015 Opel astra kullanıyoruz. Ben nefret ediyorum ama babam seviyor. Belki yakın zamanda 2016-2018 model arası bir passat alabiliriz. Ben aslında tüm VW araçlarından nefret ediyorum ama yaklaşık 3 ay önce bindim 2016 Passat'a uçak gibiydi. Bir basıyor anlatamam. İçide bizim aracın 2 katı genişliğinde. Çok rahat bir araba. Ama bu Vw'den nefret etmemi engellemiyor.

Bizde 2015 Opel astra kullanıyoruz. Ben nefret ediyorum ama babam seviyor. Belki yakın zamanda 2016-2018 model arası bir passat alabiliriz. Ben aslında tüm VW araçlarından nefret ediyorum ama yaklaşık 3 ay önce bindim 2016 Passat'a uçak gibiydi. Bir basıyor anlatamam. İçide dizim aracın 2 katı genişliğinde. Çok rahat bir araba. Ama bu Vw'den nefret etmemi engellemiyor.
VW'den nefret ediyorsanız Passat parasına, Skoda SuperB 1.6 TDI dolu paket alabiliyorsunuz.

Bizde 2015 Opel astra kullanıyoruz. Ben nefret ediyorum ama babam seviyor. Belki yakın zamanda 2016-2018 model arası bir passat alabiliriz. Ben aslında tüm VW araçlarından nefret ediyorum ama yaklaşık 3 ay önce bindim 2016 Passat'a uçak gibiydi. Bir basıyor anlatamam. İçide bizim aracın 2 katı genişliğinde. Çok rahat bir araba. Ama bu Vw'den nefret etmemi engellemiyor.

Passatların yol tutuşu golfden birazcık daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı