2020 tarayıcı karşılaştırması (RAM ve CPU) şaşırtıcı sonuçlar

Edge olabilir Chrome Software Reporter Tool yüzünden aşırı kullanıyor.

Kanka daha şimdi karşılaştım sadece YouTube anasayfası acık Edge 340 mgb RAM kullanıyor işlemciyi de arada yüzde 9'a kadar cıktıgını gördüm Chrome ise 290 mgb RAM işlemciyi de yüzde 0.4 ila 1 arasında kullanıyor daha iyisi lazım bana sistem kötü :D

Bu testler uzantı olmadan yapılmalı. Bazı tarayıcılarda uzantı varken, bazılarında uzantı kullanmamışsın. Mesela Vivaldi tarayıcısının kendi reklam, izleyici engelleme özelliğini açabilirdiniz. Çünkü tarayıcıyı bu yönle pazarlıyorlar. İlk tarayıcı açılışında bu ayarı açmak isteyip istemediğini soruyor.

Kısa bir süre önce Brave'e geçtim sürekli yeni tarayıcılar keşfediyorum ve karar veremiyorum. En son brave kullanmaya karar verdim gerek arayüzü gerekse hızından bu seçimi yaptım.
1638727043301.png

Kısa bir süre önce Brave'e geçtim sürekli yeni tarayıcılar keşfediyorum ve karar veremiyorum. En son brave kullanmaya karar verdim gerek arayüzü gerekse hızından bu seçimi yaptım.Eki Görüntüle 1234376
Brave Browser'ın son zamanlarda en hızlı tarayıcı olduğu söyleniyor, konunun 2020'de açıldığını farketmesem Brave dene yazacaktım.😅

Yeni konular

Geri
Yukarı