2020 yılı ilköğretim ve ortaöğretim kurumları bursluluk sınavı (IOKBS) sınavı sonuçları açıklandı!

1601240212482.png

11.sınıf şaka gibi.

9. sınıf tabanı 394 diyor haber sitelerinde ben 416 almışım kazanamamışım beynim yandı açıklayabilecek var mı?

Bende 405 ile kaybettim. 444 ile alamayan var. Sistem tuhaf. 394 baraj gözüküyor. Ama bilmiyorum. Bizim bir öğretmen tanıdık var. Sorduk şimdi durumu sizden daha kötü (en azından maaş bordurosunda) olan öğrenciler barajı geçtiyse onlar alır dedi. Sen 500 alsanda sana vermeyebilirlerdi dedi.

463 ve kazandım🎄🎉🎆🎆
9. sınıf tabanı 394 diyor haber sitelerinde ben 416 almışım kazanamamışım beynim yandı açıklayabilecek var mı?

Kardeşim onlar tahmini yani bir nevi yalan onlara inanma meb açıklamıyor taban puan onlar nereden bilsin.

Son düzenleme:
Bende 405 ile kaybettim. 444 ile alamayan var. Sistem tuhaf. 394 baraj gözüküyor. Ama bilmiyorum. Bizim bir öğretmen tanıdık var. Sorduk şimdi durumu sizden daha kötü (en azından maaş bordurosunda) olan öğrenciler barajı geçtiyse onlar alır dedi. Sen 500 alsanda sana vermeyebilirlerdi dedi.

Rehberlik hoca falan aramış. Puan yetmediğinde kazanamamışım. Umrumda değil. Hedefim YKS hepsi Full çekmek. YKS bundan kolay ciddiyim.

Kazanan arkadaşlara hayırlı olsun kazanamayanlar da canını sıkmasın.
Hocam sanırım memur çoçuğu olunca 300 puanı geçseniz yetiyor diye biliyordum

Geri
Yukarı