2020 YKS netleri neden fazla?

264523

Gigapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
4
Son 3 yıla bakınca YKS 2020 netleri diğer yıllara göre bayağı fazla. Neden? 2022 için YKS 2020 gibi mi olur yoksa 2020 gibi mi olur ya da en temizi 2019 netleri baz alarak çalışmak mı olmalı?

YKS tarihinin en kolay sınavı olduğu için öyle. Pandeminin patlamasıyla da AYT'nin son konuları çıkarılmıştı.

2021 çok zordu 2020 de çok kolaydı. O zaman 2019 gibi olabilir mi?
Kolay ya da zor olması sadece çok çalışanları etkiliyor. Şahsen ben bu yıl gerçekleşecek olan YKS sınavının son YKS sınavı ve en zor YKS sınavı olacağını düşünüyorum. Sistemin değişeceğiyle ilgili şiddetli söylentiler var.

Kolay ya da zor olması sadece çok çalışanları etkiliyor. Şahsen ben bu yıl gerçekleşecek olan YKS sınavının son YKS sınavı ve en zor YKS sınavı olacağını düşünüyorum. Sistemin değişeceğiyle ilgili şiddetli söylentiler var.
Yeni virüs falan da gelmiş sanırım maymun mu ne öyle şeyler gördüm internette. 2023 tayfadanım umarım çok etkilemez, hayırlısı.

2020 YKS 2019'a göre kolaydı, çok fazla yığılmalar oldu sıralamalarda. O yüzden netleri biraz fazla, sıralamalar da sınavdan sınava göre değişir. Kolay sınav hiçbir zaman için iyi değildir, yığılmaya sebep olur sadece. Zor sınav taraftarıyım her zaman için, çalışanla çalışmayan öğrenciyi ayırt eder.

Yeni konular

Geri
Yukarı