2020'de 2.el iPhone 6S alınır mı?

`vaqr0x+

Picopat
Yer
Denizli
iPhone almayı çok istiyorum ve fazla bir bütçem yok kuzenimle iPhone 6S almaya karar verdik bizim için önemli olan kasma yapmasın ve kamera iyi olsun yeter sarjı falan önemli değil iOS14 gelmeyecek diye duydum zaten biz sevmedik iOS14 o yüzden de almak istiyorum ve 2.3 saat PUBG Mobile ve Brawl Stars oynacayağız sizce alınır mı?

alperengolelcin

Decapat
iPhone almayı çok istiyorum ve fazla bir bütçem yok kuzenimle iPhone 6S almaya karar verdik bizim için önemli olan kasma yapmasın ve kamera iyi olsun yeter sarjı falan önemli değil iOS14 gelmeyecek diye duydum zaten biz sevmedik iOS14 o yüzden de almak istiyorum ve 2.3 saat PUBG Mobile ve Brawl Stars oynacayağız sizce alınır mı?
Ne kadar fiyatı ?

fidelcastro

Centipat
Yer
Ankara
iPhone alma şartınız yoksa bütçe belirtin ona göre önerebilirim. Çünkü bu devirde iPhone 6S alınmaz.

Ardaaa11

Decapat
Yer
Mordor
Daha güncel cihazlara bakın.

@Knoxwillage neden kızgın attığınızı öğrenebilir miyim? Birisi size kızgın attığında kızgın atmak gibi bir kural yok diye biliyorum :) İphone 6S cihazını 2005 yılında çıkmış gibi yargılamışsınız, haksızsınız.

Son düzenleme:

korsanplayer

Hectopat
Kuzenimde 6s var pubg oynayabiliyor, gündelik işlerini rahat rahat çıkartıyor, eğer marka takıntınız yoksa bu telefonlar 2.elde hala pahalı biraz daha koyup android ortalama bir telefon alabilirsiniz.
Yok ben illa iphone istiyorum diyorsan , çok çabuk milada karışacak aletler değil hala iphone 5 kullanan insanlar var onun için 6s sizi idare edebilir. En büyük problemi batarya, değişmesi illa gerekiyor ona göre fiyatı olan bir telefon bulun.

sakal5323

Centipat
2 Ay önce ikinci el olarak 1000 TL'ye satın aldım gayet memnunum oyun oynayan birisi değilim sadece sosyal medya ile ilgileniyorum güncelleme de geliyor gelmiyor falan sanmayın memnunum kısacası tabii güncel telefonlara göre sarjı biraz daha düşük seviye ama uygun fiyata bulursanız alın.

Yeni konular

Yukarı