2020'de PSP alınır mı?

Dolaroldu8tl

Decapat
Makaleler
3
Elimde ortalamanın altında bir laptop var ve bu laptopta oyun oynamak imkansızın bir tık altı çünkü Linux oyun konusunda o kadar başarılı değil. Olsa bile elimdeki cihaz buna el vermez. Sistem özelliklerim;

Intel Core i5 480M.
4 GB DDR3 RAM.
HD 5470.
500 GB HDD.
Linux: Kubuntu 18.04.

2. sistemim.

Intel Celeron N3350.
2 GB DDR3 RAM.
Intel HD Graphics.
500 GB HDD.
Windows 10.

Elimde bir de PS2 var fakat USB ile oynayamıyorum çünkü cihaz 8C ve 8C makinelerde USB ile oyun atabilmek gibi bir lüks yok ve ben de PS2 oyunlarına para vermek hiç istemiyorum. PSP düşündüm. PSP 1001 Street 150 TL ve içinde 35 oyun var. GTA Xhinatown, GTA Liberty, City Stories, NFS vb. içine GTA SA atarım BF4 atarım oynarım diye düşünüyorum fikriniz nedir? Almak konusunda çok kararlı olduğum söylenemez sıkılıp bir köşeye atarım sıkıntısı var. Acaba PS2 emulatör mü indirsem diye düşünmüyor değilim. PC uyumlu PS2 kolum var.

İnternetin iyi ise GeForce Now'a bakabilirsin. Almayı düşünüyorsan da önce emulatörü dene.

Elimde PSP var, çok kullanışlı değil diyebilirim, şarjı iyi gidiyor, zevk veriyor ama bir süre sonra sıkıyor, söylediğiniz oyunların hepsini oynadım, GTA oynanması zor oluyor zevki pek kalmıyor. Almadan önce iyice düşünün, bu arada PSP için en iyi oyunlar God of War diyebilirim. 😁

Bence emülatör ile başta denenmesi daha iyi. Sonradan sıkılacaksan hiç almaman daha iyi olur. Zaten güncelliğini yitirmiş cihazlar, ama güzel cihazlar. Bende PSP 3004 var. İçinde sürü sürü oyun var. Başı Nitendo, Gameboy, SEGA oyunları çekiyor. PSP kendi içinde bu arada emülatör olarak başarılı.

Geri
Yukarı