2021 fotoğraflarım #3

Photoshop'ta eklemek istediğin gökyüzünü asıl fotoğraf katmanının altına koy. Fotoğraf katmanında karıştırma seçeneklerini seç, oradan alt taraftaki siyah beyaz kısımları sağa sola çekerek ayarlama yap. Ya da Photoshop'un direkt gökyüzü değiştirme ayarı var onu kullan.

Deneyeceğim :)

@Sherlock Usman Aga kendisi bizim Karabaş´tır, bize bir şey yapmaz :D
@Eray Efe düzenleme kısmından gökyüzü değiştirmeyi kullanıp bir gökyüzü paketinden seçtiğim gökyüzünü aktardım. Ardından bir maske oluşturup etrafı kararttım.
@ahmetaltkn keşke hocam da burada küçük bir meskenimiz var ormanın ortasında. Buraya gelince bu tarz fotoğraflar çekebiliyorum. Salgın dönemi sonrası zaten Türkiye´mizi gezmek istiyorum.
@polokral3846 şu an yok fakat bu hafta sonu buradayım. Unutmaz isem yarın çekerim sizin için.
@MehmetE. konu altında belirttim, tabii ki kullanabilirsiniz.
@420_T ekmek reis´ten kasıt eğer elinde ekmekle fotoğrafı olan köpekse hayır :D Kendisi bizim Karabaş olur.

@Sherlock Usman Aga kendisi bizim Karabaş´tır, bize bir şey yapmaz :D
@Eray Efe düzenleme kısmından gökyüzü değiştirmeyi kullanıp bir gökyüzü paketinden seçtiğim gökyüzünü aktardım. Ardından bir maske oluşturup etrafı kararttım.
@ahmetaltkn keşke hocam da burada küçük bir meskenimiz var ormanın ortasında. Buraya gelince bu tarz fotoğraflar çekebiliyorum. Salgın dönemi sonrası zaten Türkiye´mizi gezmek istiyorum.
@polokral3846 şu an yok fakat bu hafta sonu buradayım. Unutmaz isem yarın çekerim sizin için.
@MehmetE. konu altında belirttim, tabii ki kullanabilirsiniz.
@420_T ekmek reis´ten kasıt eğer elinde ekmekle fotoğrafı olan köpekse hayır :D Kendisi bizim Karabaş olur.
Fark edemedim. Teşekkürle <3.

Geri
Yukarı