2021 futbol altyapı seçmeleri

Selamlar. 12 yaşındayım ve geçen yaz futbol altyapı seçmelerine katılacaktım. Ancak her sene yapılan ve yapan kulüplerin resmi sitesinden duyurulan altyapı seçmeleri geçen sene hiçbir kulübün internet sitesinde bulunmadı ki muhtemelen corona virüs yüzünden yapılmadı. Sizce bu sene yapılır mı? Kaç yıldır girmek istediğim ama girmediğim en sonunda arkadaşlarımla fırsat bulup gideceğimiz sene corona virüs çıkması ile galiba ekteki gibi oldum. Seçmeler yapılır mı?

Dosya Ekleri

• IMG_20210128_023541.jpg
    IMG_20210128_023541.jpg
    84,4 KB · Görüntüleme: 91

adanalihiyar

Centipat
Makaleler
10
Yer
Ben de bilmiyorum biliyorsan söyle.
Hocam bu yıl daha olası gibi. Aşılar vs de oldu. Herhalde oldu. Bu arada Gwent'teki en zavallı karttır o hocam :D

Fatih COSKUN

Yoctopat
Selamlar. 12 yaşındayım ve geçen yaz futbol altyapı seçmelerine katılacaktım. Ancak her sene yapılan ve yapan kulüplerin resmi sitesinden duyurulan altyapı seçmeleri geçen sene hiçbir kulübün internet sitesinde bulunmadı ki muhtemelen corona virüs yüzünden yapılmadı. Sizce bu sene yapılır mı? Kaç yıldır girmek istediğim ama girmediğim en sonunda arkadaşlarımla fırsat bulup gideceğimiz sene corona virüs çıkması ile galiba ekteki gibi oldum. Seçmeler yapılır mı?

Büyük ihtimal bu sene kışa dogru açılır, seçmeler yaz seçmeleri açılmaz bende altyapı seçmelerini bekliyorum ancak şu an kapalı sadece.

Yukarı