2021 model 1650 ekran kartlı laptop alınır mı?

2021 model ekran kartlı laptop 2020 model 1650 Ti'dan daha performanslı diyorlar, ne kadar doğru bilemiyorum. Sizce 2021 1650 alınır mı yoksa 1650 Ti laptoplara mı yönelmeliyim? Asus ROG Strix G513IH-HN002 bu laptop alınır mı yoksa 1650 Ti içeren başka modellere mi bakmalıyım? En fazla 10K bütçem var fakat bu 1K daha ucuz ve daha iyi gibi. Bu alınır mı başka mı almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
2021 model ekran kartlı laptop 2020 model 1650 Ti'dan daha performanslı diyorlar, ne kadar doğru bilemiyorum. Sizce 2021 1650 alınır mı yoksa 1650 Ti laptoplara mı yönelmeliyim? ASUS ROG STRIX G513IH-HN002 bu laptop alınır mı yoksa 1650 Ti içeren başka modellere mi bakmalıyım? En fazla 10K bütçem var fakat bu 1K daha ucuz ve daha iyi gibi. Bu alınır mı başka mı almalıyım?

1650 Ti ile eşdeğer diyebiliriz. O yüzden farklı modellere bakmanıza gerek yok. Bana göre gayet alınabilir bir model, ancak espor oyunları için şu model daha avantajlıdır:
Yırtılma engelleyici FreeSync teknolojisine sahiptir.

1650 Ti ile eşdeğer diyebiliriz. O yüzden farklı modellere bakmanıza gerek yok. Bana göre gayet alınabilir bir model, ancak espor oyunları için şu model daha avantajlıdır:
Yırtılma engelleyici FreeSync teknolojisine sahiptir.

Bravo ısınıyor diye şikayetler var ve ROG'ta FreeSync yok mudur? Bir de FreeSync çok önemli midir? Olmasa da olur mu çünkü ROG daha çok hoşuma gitti.
Hocam, insanlar APU sistemlerle o değerleri alabiliyor. Çift kanal RAM kullanırsanız siz de alırsınız büyük ihtimalle. Bunun YouTube üzerinde bir sürü videosu olması lazım...

Zaten RAM takviyesi yapacağım alırım muhtemelen teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı