2021 Steam kış indirimlerinde aldığınız oyunlar

Benim için bir TLOU2 olmasa da güzel oyundur.
Herkese uygun bir yapısı yok söyleyeyim, bazılarını yavaş yapısı sıkıyor mesela. Çizgisel bir deneyim arıyorsanız sevmeyebilirsiniz.
İyi eğlenceler :)
Hocam aslına bakarsak şu ana kadar oyundan gayet keyif alıyorum. Yalnız oyunda birilerini soymadan duramıyorum :D

Pes21 ve Hitman 2. daha çok Epic'ten alışveriş yaptım ve devam da edeceğim büyük ihtimalle. Far Cry 5 ve New dawn Deluxe Edition 40 küsur liraya geliyor. Kaçırmamak lazım bence.

Car Mechanic 2018, City Car Driving, ARMA 3, Payday 2, Counter Source, Left 4 Dead 2, Kış indiriminin başı olabilir tam hatırlamıyorsam Assetto Corsa(Ultimate Edition) çok uygun bir fiyata düşmüştü.

Ryse: Son Of Rome oyunu final bölümünde çatlak kız karşına çıktığı zaman Allah sabır versin. İnşallah bilgisayarını ya da mouse veya klavyeni kırmadan geçersin.
Hocam ben daha şurayı geçemedim :D.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam aslına bakarsak şu ana kadar oyundan gayet keyif alıyorum. Yalnız oyunda birilerini soymadan duramıyorum :D
Bazen oynarken başka çetelerin trenleri soyduğunu görebilirsiniz. Girişince çok güzel ortam oluyor, sağ taraftan polisler sol taraftan başka çete. Müthiş ortam.
Nedense Arka Sokaklar’a taktım bu aralar:
Moderasyon soyguncu çıktı Rıza baba! (!)
Not: Sadece şaka amaçlıdır.

Geri
Yukarı