2021 Steam yaz indiriminde oyun önerisi

Arkadaşlar merhaba, malum Steam'de oyunlar indirime girdi. 113 TL civarı bir bakiyem var. Uzun zamandır biriktirdiğim CS:GO envanterimdeki eşyaları sattım :) i5 10300H 1650 Ti 16 GB RAM PC özellikleri. Bu indirimlerden bu parayla hangi oyunları önerirsiniz?(Far Cry ve Witcher hariç) Rust alayım dedim lakin fiyatı eskiye göre çok artmış 63 TL olmuş ve de tek kişi sarmaz diyorlar.

Assassin's Creed Origins ve Forza Horizon 4. bizzat kendim aldım çok güzel oyunlar :).

W3, FH4, Ori and the Will of the Wisps, Supraland, R6, Terraria, Elite Dangerous, 7 Days To Die, Human : Fall Flat, Dead Floor, Fall Guys gibi örneklerdirilebilir. Istediğinize bakabilirsiniz. Eğer beğenmezseniz tekrardan yazabilirsiniz.

Hades alırsan güzel olabilir, aslında Hades alsan daha da iyi olabilir, yada yada onun yerine sen en iyisi... Hades al.
Hades al, Hades.

hades Türkçe desteklemiyor, yama var mı beleş ve mümkünse gugıl translate gibi olmayan
Ori'nin çevirisi gayet güzel.
Fakat Ori'nin 1. oyunu yani Ori and the Blind Forest Türkçe desteklemiyor. Ori and the Will of the Wisps gayet güzel bir çeviriye sahip.

Kendisi almak istediğim ama pahalı olduğundan alamadığım bir oyundur.

Geri
Yukarı