2021 yılı için 1 milyon 317 bin yolcu garanti edilmişti; Zafer Havalimanı’na dört ayda 61 yolcu uğradı

Bu yıl 1 milyon 317 bin yolcunun garanti edildiği Zafer Havalimanı’na dört ayda 61 yolcu uğradı. Yıl sonunda uçmayan yolcular için ödenecek garantiler ile şirketin 50 Milyon Avro'luk yatırımının tamamı ödenecek.

2020'de 16 bin 645 yolcu kullandı

Kütahya'da bulunan Zafer Havalimanı’nı 2020'de 16 bin 645 yolcu kullandı. Ancak 1 milyon 279 bin 352 yolcu için garanti verildiğinden şirkete uçmayan yolcular için 6 milyon 738 bin avro garanti ödemesi yapıldı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kütahya'nın bir ilçesinde yaşıyorum ve inanın buradaki insanların uçak kültürü yok. Ya kendi araçlarıyla ya otobüsler seyahat ederler. Kim hangi akla mantıkla Zafer Havalimanına 1 milyon 317 bin yolcu garantisi verir inanın aklım almıyor!

Bugün de oyu ampule basan sevgili milletim sağ olsun nerede olduğunu dahi bilmediğim ve ismini ilk kez duyduğum bir havalimanı için vergi verdim. 🥳
1621152216301.png

Aslında cevap çok basit. Yandaş olana zenginlik ödülü var, yandaş olmayana ceza sistemi var. Yap-işlet-devret anlayışı bu ülkeye atılmış en büyük kazıktır. Yandaşları zengin etmek için paravandan başka bir şey değildir.

Yeni konular

Geri
Yukarı