2021 yılında Mate 10 Lite kullanılır mı?

ableben

Hectopat
Oyun oynayan biri değilim yıl sonunda değiştirmeyi düşünüyorum. Kirin 659 kötü bir işlemci değil aslında temel sosyal medya veya basit işler için. Cihazı satın almayacağım bu arada. Bir yakınımdan alacağım. Sizce kullanılır mı?

Huawei bitti artık başka telefonlara bak.
Dostum konuyu okuyarak yorum yapsan? Konuyu bilmiyorsan yazmana gerek yok. Ben gerekli teknik bilgiye sahibim sadece daha aydın insanlardan yardım almak istiyorum. Cihazın eğer Google ile artık çalışmadığını düşünüyorsan bir daha araştır derim.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE Google desteğini kesti bende o Smart 2018 var güzel telefon ama aldığımızda bu yana hiçbir yazılımsal destek gelmedi.
Dostum konuyu okuyarak yorum yapsan? Konuyu bilmiyorsan yazmana gerek yok. Ben gerekli teknik bilgiye sahibim sadece daha aydın insanlardan yardım almak istiyorum. Cihazın eğer Google ile artık çalışmadığını düşünüyorsan bir daha araştır derim.

Haklısınız kusura bakmayın.

Huawei bitti artık başka telefonlara bak.

Yine bir vaka daha. Boş mesajlar atarak mesaj kasmaya çalışıyorsun sanırım. Senin sevip sevmediğini sormamış, nasıldır diyor. Madem bittiğini düşünüyorsun onun alternatiflerini de koyacaksın buraya. Kime göre neye göre bitmiş? Seni ilgilendiriyor mu? Boş mesajlar atarak kaçıyorsun böyle böyle mesaj kasıyorsun. Gerçi "Turbox, Izoly" savunan birinden anca böyle bir şey beklenirdi.

Son düzenleme:
Aynı işlemciyi bulunduran P20 Lite kullanan arkadaşlarım var. Gayet rahat çalışıyor bence alet. Kullanabilirsiniz bence. PUBG 60FPS bile oynatıyordu geçen seneye kadar.

Kızgın adama bak sen. Konuyu ben dağıtıyormuşum. Sen önce attığın mesaja baksana? Tek amacın mesaj kasmak. Madem bitti hadi göster bi' alternatif? Bekliyoruz.

Geri
Yukarı