2021 yılında Xbox One S alınır mı?

TheWolverine07

Kilopat
Daha fazla  
Dostlar selam. Kafamda Xbox One S almak düşüncesi var ama halihazırda güncel oyunların birçoğunu oynayabildiğim MSI GTX 1050 model ekran kartlı, DDR3 bellekli bir sistem var. Çevre illerimde 1500-2000 lira arası 1 sene garantili Xbox One S 1TB var. Xbox alma amacım ise RDR2 gibi 1050'nin yetmediği oyunları oynamak. Bu arada bu cihazı alırsam Game Plus Ultimate üyeliği ile kullanmak istiyorum. Sizce 1050 varken almak saçma olur mu?

Dostlar selam. Kafamda Xbox One S almak düşüncesi var ama halihazırda güncel oyunların birçoğunu oynayabildiğim MSI GTX 1050 model ekran kartlı, DDR3 bellekli bir sistem var. Çevre illerimde 1500-2000 lira arası 1 sene garantili Xbox One S 1TB var. Xbox alma amacım ise RDR2 gibi 1050'nin yetmediği oyunları oynamak. Bu arada bu cihazı alırsam Game Plus Ultimate üyeliği ile kullanmak istiyorum. Sizce 1050 varken almak saçma olur mu?
Hayır olmaz, fakat pc kullanımına bağlı olarak pc değiştirmek olabilir. One s tüm oyun ihtiyaçlarınıza karşılık verecektir, siz de pc i satıp basit bir pc laptop falan alabilirsiniz.
Hem de şuan böyle bir sistemi pahalıya satarsınız.

1050 artık günümüz için geçmiş oyunlar için yeterli durumda. Yeni çıkacak online oyunları bile yeterli seviyede oynatamayabilir. Eğer çok fazla single player oynuyorsan mantıklı bir seçim olur. Ya da sistemin update destekliyorsa, elindeki kartı satıp, konsola vereceğin parayla beraber ikinci el sağlam bir ekran kartı alabilirsin.

RX 580 Ekran kartım olmasına rağmen, RDR2'yi Xbox One S'de oynadım. Stabil ve güzel bir deneyimiydi. 1400 liraya garantili bulursan al, kronik fan sürtmesi olabiliyor ama dikkat et.

Hayır olmaz, fakat PC kullanımına bağlı olarak PC değiştirmek olabilir. One S tüm oyun ihtiyaçlarınıza karşılık verecektir, siz de PC i satıp basit bir PC laptop falan alabilirsiniz.
Hem de şu an böyle bir sistemi pahalıya satarsınız.

Sistemi satmak istemiyorum bazen arkadaş grubuyla LoL CS:GO vs oynuyoruz fakat geçenlerde Detroit become humen indirdim 25-30 FPS aldım ve epey sinir oldum. Bende uygun fiyattan alabilirim diye düşündüm.

Sistemi satmak istemiyorum bazen arkadaş grubuyla LoL CS:GO vs oynuyoruz fakat geçenlerde Detroit become humen indirdim 25-30 FPS aldım ve epey sinir oldum. Bende uygun fiyattan alabilirim diye düşündüm.
bence cs ve Lol için uygun bir laptop almalısınız.
Sisteminizi yazsanız bi.
Siz biliyorsanız ne kadar ediyor ?

1050 artık günümüz için geçmiş oyunlar için yeterli durumda. Yeni çıkacak online oyunları bile yeterli seviyede oynatamayabilir. Eğer çok fazla single player oynuyorsan mantıklı bir seçim olur. Ya da sistemin update destekliyorsa, elindeki kartı satıp, konsola vereceğin parayla beraber ikinci el sağlam bir ekran kartı alabilirsin.
Malesef sistem update açık değil. En en en fazla 1060a çıkartırım oda saçma plur. Direk sistem almaya kalksam 7K tutar.
bence cs ve Lol için uygun bir laptop almalısınız.
Sisteminizi yazsanız bi.
Siz biliyorsanız ne kadar ediyor ?
8Gb 2400 mhz ram
Apu 7870K
Gtx 1050
600w +80 psu.
RX 580 Ekran kartım olmasına rağmen, RDR2'yi Xbox One S'de oynadım. Stabil ve güzel bir deneyimiydi. 1400 liraya garantili bulursan al, kronik fan sürtmesi olabiliyor ama dikkat et.
Televizyon olarak 1080P mi almalıyım 4K mı?

Son düzenleme:

Kesinlikle alınır. APU veya eski sistemlere saçma sapan fiyatlar verip 720p 30 FPS zar zor oyun oynayacağına Xbox One S al keyfine bak dostum. 2 sene daha oyun çıkar konsola. RDR2 ve Game Pass alırsın 400'e yakın oyun oynarsın miss gibi.
Maalesef sistem Update açık değil. En en en fazla 1060a çıkartırım oda saçma plur. Direk sistem almaya kalksam 7K tutar.

8 GB 2400 MHz RAM.
APU 7870k.
GTX 1050.
600W +80 PSU.

Televizyon olarak 1080p mi almalıyım 4K mı?

1080p 75Hz 1ms monitör yeterli olur dostum. 24 veya 27 inc alırsan çok güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı