2021 YKS sonucum

Hocam şıklar eşit dağılmıyor. 0 net olabilirdi, - net, +net. Hepsi olabilirdi.
Benim bildiğim 8 A, 8B, 8C, 8D, 8E şeklinde dağıtılıyor ya da Sosyal ve Fen kısmı için 4 A, 4B, 4C, 4D, 4,E şeklinde. 1-2 eksik ya da fazla da olabiliyor. ÖSYM'nin bileceği iş.

Yanlışın doğruyu götürdüğü sınavda 2 şık arasında kalmadığın sürece sallama. O durumda bile kumar ama en azından kazanma şansının adam akıllı olduğu bir kumar.

Umarım seneye daha iyi yaparsın.

Şıklar eşit dağıldığı için 0 çekilirdi. Hatta - net yapılması bile mümkün.
Aslında şıklar eşit falan dağılmıyor. Ama eşite yakın dağılıyor. 2018 yılında AYT'de sayısal dışındaki 80 sorunun tamamını B işaretledim ve o iki ders toplamında pozitif netteydim. Sayıyı hatırlamıyorum, hesaplamaya da üşendim. Kendiniz hesaplayabilirsiniz.
Ekran Görüntüsü (46).jpg

1627459889754.png

Yanlışın doğruyu götürdüğü sınavda 2 şık arasında kalmadığın sürece sallama. O durumda bile kumar ama en azından kazanma şansının adam akıllı olduğu bir kumar.

Umarım seneye daha iyi yaparsın.

Aslında şıklar eşit falan dağılmıyor. Ama eşite yakın dağılıyor. 2018 yılında AYT'de sayısal dışındaki 80 sorunun tamamını B işaretledim ve o iki ders toplamında pozitif netteydim. Sayıyı hatırlamıyorum, hesaplamaya da üşendim. Kendiniz hesaplayabilirsiniz.

Haftaya mülakat var geçersem gerek kalmayacak😀 teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı