2021'de Nintendo Switch alınır mı?

Adonis31

Hectopat
Daha fazla  
Ben en geç 2 seneye Xbox Series X'ya da PS5 alabilirm ama en erken şekilde Switch alınır mı? Sizce oyunlara 500 - 600 TL vermek bana koymaz ve PlayStation 4 var ben de. Online oyun istersem PS4 de akarım. Sizce alınır mı? Sadece exculusive ve indie oyunlar için.

Ben en geç 2 seneye Xbox Series X'ya da PS5 alabilirm ama en erken şekilde Switch alınır mı? Sizce oyunlara 500 - 600 TL vermek bana koymaz ve PlayStation 4 var ben de. Online oyun istersem PS4 de akarım. Sizce alınır mı? Sadece exculusive ve indie oyunlar için.
Nintendo Switch'in oyun kütüphanesi çok iyi, exculusiveler için istiyorsan alınır.

Alınır ama normal versiyonu almanızı önermem birçok kronik sorunu var. Eğer bütçeyi arttırmanız mümkün değilse bence Lite alın arttırabilirseniz Pro sürümünü bekleyin.

Konsol çok iyi bence taşınılabilir konsolları seviyorsanız ve seyahat halindeyseniz verdiği tat çok başka oluyor. Exclusive oyun meselesi ise bambaşka bir olay. Zelda,Mario, gibi seriler gerçekten efsane ve oynaması keyifli. Ayrıca konsol gerçekten çok fonksiyonlu joy-con denilen kontrolcüler gerçekten çığır açıyor. Çok kaliteli değiller ama kullanışlılık konusunda bence gayet hoş. Ayrıca Switch'in kutusu gayet zengin içerik bakımından. 500-600 TL vermek zorunda da değilsiniz. Letgo üzerinden oyun takası yapabilir veya satın alabilirsiniz. Önce oynar sonra satarsınız. E-shop prices diye siteler var. Bu siteler en uygun kurdan oyunu satın alabilmenize olanak sağlıyor.

Geri
Yukarı