2021'de PC toplamak mantıklı mı?

Anıl Yiğit

Hectopat
Arkadaşlar sadece ekran kartı ile işlemci kaldı sizce bunları bu zamanda almak mantıklı mı yoksa daha sonra mı alınmalı?
Alacağım işlemci AMD Ryzen 7 3700X ama ekran kartına karar vermedim şimdilik bekliyorum hafiften kartlarda da düşüş var ne yapmalıyım sizce? Sistemi bir an önce tamamlayı mı yoksa bekleyi mi fiyatların düşmesini.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sadece ekran kartı ile işlemci kaldı sizce bunları bu zamanda almak mantıklı mı yoksa daha sonra mı alınmalı?
Alacağım işlemci AMD Ryzen 7 3700X ama ekran kartına karar vermedim şimdilik bekliyorum hafiften kartlarda da düşüş var ne yapmalıyım sizce? Sistemi bir an önce tamamlayı mı yoksa bekleyi mi fiyatların düşmesini.
Hocam daha da yükselecek gibi ama şuan mantıklı değil.

@Anıl Yiğit piyasa 2 - 3 k arası güzel kartların geleceği açık ama ne zaman artan dolar kuru buna izin verirmi vs çok soru var ama beklerseniz o kartlar çıkınca veyatta üretimi çoklanınca kesinlikle aldığınız kartlardan x2 performanslı olcak .

@Anıl Yiğit piyasa 2 - 3 k arası güzel kartların geleceği açık ama ne zaman artan dolar kuru buna izin verir mi vs çok soru var ama beklerseniz o kartlar çıkınca veyahut da üretimi çoklanınca kesinlikle aldığınız kartlardan X2 performanslı olacak.

Sizin dediğiniz kartlar minning özelliği olmayan kartlar galiba onu duydum da ne zaman çıkar bilemiyorum yani şimdi beklemek mantıklı diyorsunuz.

Sizin dediğiniz kartlar minning özelliği olmayan kartlar galiba onu duydum da ne zaman çıkar bilemiyorum yani şimdi beklemek mantıklı diyorsunuz.

Ben mantıklı olmadığını gönlümden söylerim ancak başımızdaki iktidar 20 yılda dolar kurunu 8.50'ye çekti yani batık fiyatlar yüksek. Beklersek nereye kadar oda kesin değil.

Ben mantıklı olmadığını gönlümden söylerim ancak başımızdaki iktidar 20 yılda dolar kurunu 8.50'ye çekti yani batık fiyatlar yüksek. Beklersek nereye kadar oda kesin değil.

Maalesef dolar kuru ve bitcoinciler piyasanın içinden geçtiler GTX 1050'ler bile 2-3K arasında geziyor 3-4 yıl önce 1500TL bandındaydı. O dediğiniz ekran kartlarını piyasada görmeye başladığım zaman alayım ben. Konudaki herkese teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı