2021'de PS4 Alınır mı?

Daha fazla  
Meslek
NCR Trooper
Merhaba bilgisayarım kötü olduğu için 2.el PS4 almak istiyorum. Elimde Xbox 360 E+Kinect var ama kırılmadığı için 900 TL gibi bir fiyata satacağım.

PS4 hakkında hiç fikrim yok. Alırken en fazla kaç lira verilmeli? Hangi model alınmalı?
Hala almaya değer mi? Kaç yıl daha gider?

Hocam ben yerinizde olsam para biriktirip son nesillerden almaya çalışırım. PS4'e yeni oyunlar çıksa bile performansı nasıl olur belli değil (Cyberpunk gibi). Yeni nesiller ortalama 10 sene gideceğini düşünüyorum.

Merhaba bilgisayarım kötü olduğu için 2.el PS4 almak istiyorum. Elimde Xbox 360 E+Kinect var ama kırılmadığı için 900 TL gibi bir fiyata satacağım.

PS4 hakkında hiç fikrim yok. Alırken en fazla kaç lira verilmeli? Hangi model alınmalı?
Alabilirsiniz. PS5 Almak mantıksız şu an çünkü yeni nesil oyun yok hâla.
Hocam ben yerinizde olsam para biriktirip son nesillerden almaya çalışırım. PS4'e yeni oyunlar çıksa bile performansı nasıl olur belli değil (Cyberpunk gibi). Yeni nesiller ortalama 10 sene gideceğini düşünüyorum.
PS5 için daha oyun çıkmadı ki.

Merhaba bilgisayarım kötü olduğu için 2.el PS4 almak istiyorum. Elimde Xbox 360 e+kinect var ama kırılmadığı için 900 TL gibi bir fiyata satacağım.

Gayette alınır hocam bütçenize göre Slim veya Pro alabilirsiniz bende Slim var gayet memnunum size sadece PlayStation özel oyunları bile yetecektir.

Hocam üstüne para ekleyip Series S alasım var ama yaklaşık 1800 lira eklemem gerek o da çok geliyor bilemiyorum.

Xbox series S ve Gamepass sistemi varken bu ekonomide PS oyunlarına para vermek mantıklı gelmiyor. Exclusive oyunları batasıca.

Geri
Yukarı