2021'de PS4 mega pack alınır mı?

Hayırlı kandiller, arkadaşım.

PC ve PS5'e sahibim.Şuan PS5 almanın bir anlamı yokmuş.Ben onu acele ettiğim için fark ettim.PS4 alacaksınız sıfırını değil.İkinci el alsanız daha iyi olur.O paketteki oyunlar da totalde ikinci el kutulu piyasalarına bakarsan 80-120 tlye tekabül ediyor.Hadi onu geçtim.Bu senenin ortasında Temmuz Ağustos gibi aylarda Fifa 21 eklenecek EA Play Acces aboneliğini alırsanız.Çoğu bütün oyunlarını oynayabileceksiniz.Aylık 25 liraydı sanırım.İçinde de bir sürü oyunlar var.Yani o mega paketine o kadar para vermeye değmez.En yakın iki arkadaşım bu sene başında aynı fiyata(3000 TL) biri PS4 Slim sıfırını aldı.Diğeri ise 4K Tv olmamasına rağmen ikinci el PS4 Pro aldı.Sırf 60 FPS uğruna o da tabi net 60 fps stabil olarak vermiyor.Ama işte her iki kişinin renkleri ve zevkleri ayrı.Şahsen ben FPS'yi sorun etmediğim için direkt olarak PS4 Slim ikinci el al derim.

Ha bu arada ekran kartı sıkıntısı 2022'nin sonlarına doğru devam edeceği yönünde ilgili haberlerde çıkıyor.Malum arz talep meselesi mining sektörü aldı başına gidiyor.Oyunlar sürekli ertelenip duruyor.2023'e kadar yeni nesil konsollara güzel bir indirime girerse veya elinizdeki PS4'ü satarak PS5'e geçebilirsiniz.O zaman da PS5 pro versiyonu gibi satışa çıkabilir.Belki ona bile geçebilirsiniz.Belki uzun bir süre boyunca oyun çıkmayabilir...

Geri
Yukarı