2021'de Windows 7 kullanıyor musunuz?

yusuf6554

Megapat
Makaleler
65
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 3600
MSI B450 Tomahawk MAX
ADATA XPG Spectrix D60G 2x 8 GB DDR4 3000MHz CL16
MSI GTX 1660 Super Gaming X
Cooler Master ML240L V2
Kingston A2000 1 TB SSD
SanDisk Ultra 3D 500 GB SSD
Kingston UV400 240 GB SSD
Samsung 850 EVO 120 GB SSD (Harici)
Corsair 275R Airflow White
Cooler Master MWE 700W 80+
Windows 11 Pro 23H2 64 Bit (x64)
Windows 11 Enterprise (Windows To Go) 23H2 64 Bit (x64)
Monitör 1: AOC 24G2SPU
Monitör 2: AOC C24G1
Merhaba arkadaşlar. Aramızda halen daha Windows 7 kullanan var mı? Eğer kullanıyorsanız gerçek bilgisayarda mı yoksa sanal bilgisayarda mı kullanıyorsunuz? Ayrıca hala neden kullanıyorsunuz?

Ben sanal makinede Windows 7'yi bol bol kullanıyorum çünkü Windows 7'nin arayüzü bence günümüzde bile hala çok güzel. Eğer desteği kesilmeseydi gerçek bilgisayarda da kullanırdım. En sevdiğim işletim sistemidir kendisi.

Merhaba arkadaşlar. Aramızda halen daha Windows 7 kullanan var mı? Eğer kullanıyorsanız gerçek bilgisayarda mı yoksa sanal bilgisayarda mı kullanıyorsunuz? Ayrıca hala neden kullanıyorsunuz?

Ben sanal makinede Windows 7'yi bol bol kullanıyorum çünkü Windows 7'nin arayüzü bence günümüzde bile hala çok güzel. Eğer desteği kesilmeseydi gerçek bilgisayarda da kullanırdım. En sevdiğim işletim sistemidir kendisi.

Desteği kesilsede kesilmesede Windows 7'yi bilgisayarımda kullanırım çünkü en iyi performans ı Windows 7 de alıyorum

Windows 7'ye sanal makinede bakıyorum. Sonra siliyorum.

Tasarımı iyi diyemem, eskiyi benimsetir diyen varsa XP kursun 7 ne alaka.

Çoğunlukla diğer yıla erteledeğimiz sistem alma olayları yüzünden 10 gibi işletim sistemini kaldıracak bir sistemin olmaması diyebiliriz. Her ne olsa da bence XP gibi zamanın iyisi bugünün çöp bir işletim sistemi denilebilir ya da yadigarı.

Windows 10 kullanıyorum fakat tam olarak memnunum denilemez. Windows 7'ye bir ara geçmeyi düşündüm fakat Windows 10'un oyun performansı daha iyi olduğu için bu konuda değişiklik yapmadım. Şunu söylemeliyim ki Windows 10 veri toplama ve güncellemeyi zorla yapma konusunda kullanıcılara baskı uygulamasa güzel bir işletim sistemi olabilir. Güncellemeyi kapatsak dahi bir süre sonra "Tehlikedesin, hemen güncelleme yapmalısın." diyor. Sanki güvenlik duvarı kapalı, portlar açık. Sanki herkesin girmesi için arka planda sunucu çalıştırıyoruz. Microsoft belki de başka bir amaçla güncellemeyi zorluyor olabilir.

Biz değil ama MEB'e bağlı okulumuz kullanıyor...

Yeni konular

Geri
Yukarı