2022'de iPhone 7 Plus alınır mı?

arif4lean

Decapat
Daha fazla  
Yeni bir telefon almak istiyorum. Bütçem maksimum 4500 TL. Şu anlık garantisi 2 ay sonra bitecek kutulu ve orijinal şarj aletli iPhone 7 Plus düşünüyorum. Sizce alınır mı? Oyun oynamıyorum sadece Instagram gibi sosyal medya uygulamalarını kullanacağım.
Eğer onu önermezseniz 128/8 S10 düşüneceğim.

Son düzenleme:
Yeni bir telefon almak istiyorum. Bütçem maksimum 4500 TL. Şu anlık garantisi 2 ay sonra bitecek kutulu ve orijinal şarj aletli iPhone 7 Plus düşünüyorum. Sizce alınır mı? Oyun oynamıyorum sadece Instagram gibi sosyal medya uygulamalarını kullanacağım.
Alınabilir 2020 2021 model android telefonda bakabilirsiniz

iPhone 7 kullanıyorum artık yavaşlamaya başladı sana tavsiyem 8 veya X alman. Android de kullandım bundan önce xiaomi poco x3 kullanmıştım ama çok karmaşık bir telefondu hemen yavaşladı çok kaba bir telefon iphone daha iyi

Hocam üstüne 500 daha koyarsanız ikinci el iPhone X bulabilirsiniz.

Hocam bütçem gerçekten son.
iPhone 7 kullanıyorum artık yavaşlamaya başladı sana tavsiyem 8 veya X alman.

Hocam 8'lere baktım. Gene alınabilir ilanlar var ama ekranı biraz küçük gibi. Şu an elimdem21 var ona alışmam bayağı zor olur gibi.
7 Plus pil durumu vs durumu iyiyse almana değer ama 0 alman senin avantajına olur.

Pil durumu 100.

Geri
Yukarı