2022 Steam oyun önerisi

Daha fazla  
Arkadaşlar bildiğiniz gibi Dead Cells'e büyük bir zam yapıldı. Bir önceki gün almıştım neyse ki. Zamlanacağını düşündüğünüz ve almaya değer oyunlar tavsiye eder misiniz? Teşekkür ederim.

Arkadaşlar bildiğiniz gibi Dead Cells'e büyük bir zam yapıldı. Bir önceki gün almıştım neyse ki. Zamlanacağını düşündüğünüz ve almaya değer oyunlar tavsiye eder misiniz? Teşekkür ederim.

Bethesda'nın oyunlarının zamlanacağını düşünüyorum bence şu an indirimdeyken Skyrim ve Doom Eternal alın gayet güzel oyunlar en azından Doom'u ara sıra açar stres atarsınız.

Bethesda'nın oyunlarının zamlanacağını düşünüyorum bence şu an indirimdeyken Skyrim ve Doom Eternal alın gayet güzel oyunlar en azından Doom'u ara sıra açar stres atarsınız.

Bethesda oyunları zamlanmadı mı zaten?

Enter the Gungeon. Suan indirimle 7 liraya dusmus. Muazzam oyun, hem PS hem PC'de oynamistim. Oneririm.

Evet ama ben daha çok tekrar zamlancağını düşünüyorum normalde mesajda yazacaktım ama sonra saçma olur diyerek sildim.

Art arda zam yapmazlar bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı