2022 yılında Apex Pro alınır mi?

Yaqiz

Decapat
Konu baslikta da gordunuz gibi. Tum ekipmanlarim Steelseries oldugu icin yine klavye olarak Steelseries tercih etmek istiyorum. Indirim kuponum da hazir varken Apex Pro almak istiyorum ancak klavye 2019'da cikti ve yil oldu 2022. Steelseries hala yeni bir klavye cikartmadi. Sizce 2022 yilinda Apex Pro alinir mi?

Neden alınmasın? Çevre bileşenleri kendini çok hızlı yenileyen bir kategori değiller. Özellikle klavyeler. Misal kulaklık dersek Cloud 2 yıllar oldu çıkalı ama hala çok satıyor. Alınır kullanılır. Bana sorarsan Razer mor switch al derim ama SS seti yapmak istiyosan istediğini alabilirsin, kaç yılında çıktığı önemsiz.

Neden alınmasın? Çevre bileşenleri kendini çok hızlı yenileyen bir kategori değiller. Özellikle klavyeler. Misal kulaklık dersek Cloud 2 yıllar oldu çıkalı ama hala çok satıyor. Alınır kullanılır. Bana sorarsan Razer mor switch al derim ama SS seti yapmak istiyosan istediğini alabilirsin, kaç yılında çıktığı önemsiz.
Gecenlerde Steelseries kulaklik ve mouse surdu piyasaya ama hala klavye gelmedi. Gerci Apex Pro'dan iyi klavye nasil cikaracaklar bakalim.

Yeni klavyelerde de eskisinin üstüne çok şey konmuyor kaldı ki bahsettiğimiz klavye en iyi klavyelerden biri. Ben hala Corsair K95 Platinum kullanıyorum hala iyi. Alınır neden alınmasın.

Klavye piyasası en üst seviyeyi uzun süre önce gördü, şimdilerde biraz eğlencesine çıkıyor gibi klavyeler. 0,1ms gecikme gibi değerleri çoktan gördük, mıknatıslarla anahtarların çalışma mesafesini değiştirmeyi de. Bugün çıkan klavyeler daha çok custom klavye kitlesini memnun etmeye yönelik.

Klavye piyasası en üst seviyeyi uzun süre önce gördü, şimdilerde biraz eğlencesine çıkıyor gibi klavyeler. 0,1ms gecikme gibi değerleri çoktan gördük, mıknatıslarla anahtarların çalışma mesafesini değiştirmeyi de. Bugün çıkan klavyeler daha çok custom klavye kitlesini memnun etmeye yönelik.
Apex Pro gibi bu klavyelerden daha kaliteli klavye gelmesi uzun surer gibi gozukuyor o zaman.

@Yaqiz Dostum aldın mı APex Pro. Bende düşünüyorum çünkü de konuları biraz hortlatıyorum, deneyimlerini belirtebilecek olanlarınkini :)

Yeni konular

Geri
Yukarı