2022 yılında iPhone 11 128 GB alınır mı?

129592

Kilopat
Şu an 2019 yilında aldığım Samsung A50 telefonumu kullanıyorum 3 yıl oldu ve ihtiyaçlarımı artık karşılamıyor donmalar kasmalar sıklaşıyor ve Android kullanmak istemiyorum artık. Hiç iPhone kullanmadım iPhone 11 almayı düşünüyorum sizce hâla alınabilir bir telefon mu? Yeni seri IPhone'ları bekleyeyim mi beklemeye değer mi? 12 veya 13 alsam değer mi? Köşede 2800 dolarım var. Sorularım bunlar şimdiden cevap veren herkese teşekkürlerimi sunarım.

Şu an 2019 yilında aldığım Samsung A50 telefonumu kullanıyorum 3 yıl oldu ve ihtiyaçlarımı artık karşılamıyor donmalar kasmalar sıklaşıyor ve Android kullanmak istemiyorum artık. Hiç iPhone kullanmadım iPhone 11 almayı düşünüyorum sizce hâla alınabilir bir telefon mu? Yeni seri IPhone'ları bekleyeyim mi beklemeye değer mi? 12 veya 13 alsam değer mi? Köşede 2800 dolarım var. Sorularım bunlar şimdiden cevap veren herkese teşekkürlerimi sunarım.
11 alınmaz, alacaksanız 14 çıkacak yakın zamanda onu alın.

Son düzenleyen: Moderatör:

iPhone 11 alabilirsin hala iş görür bence, beklemene gerek yok köşede 2800 doların varsa başka şeyler alabilirsin Apple Watch vs. ama yedekte 1000 doların kalmalı bence ya da 500, biraz köşede bırak. Yatırım vs için kullan.

Son düzenleme:
11 alınmaz, alacaksanız 14 çıkacak yakın zamanda onu alın.
Yahu adam alabilse sizce 11 mi alır niye şu konulara saçma sapan şeyler yazıyorsunuz? 10 bin lira oynuyor arada.

Şu anda İphone 11 kullanıyorum ve bence alınır ancak ısınma sorunu yaşıyorum tek gördüğüm eksisi o oldu.Ama ben telefonu sadece whatsapp instagram ve safari için kullandığım için pek bir şey aramıyorum.Kamerasından da memnunum.Bence alınır.

Yahu adam alabilse sizce 11 mi alır niye şu konulara saçma sapan şeyler yazıyorsunuz? 10 bin lira oynuyor arada.
Para önemli değil, 11 kullanıyorum ve araları çok donuyor, ısınıyor. Ve bu konulara saçma sapan yazacağım şeyler sizi ilgilendirmez.

Para önemli değil, 11 kullanıyorum ve araları çok donuyor, ısınıyor. Ve bu konulara saçma sapan yazacağım şeyler sizi ilgilendirmez.
Paranın önemli olmadığını arkadaş mı söyledi? İyiymiş :D

Benzer bir şekilde Galaxy A70’ten iPhone 11’e geçmiştim (128 GB modeli elimdeki), cihazın donduğuna veya yavaş çalıştığına şahit olmadım şahsen öneririm ancak ekran olarak şuanki cihazınızın beyazları iğrenç göstermesi dışında koyu tonlarda daha iyi olduğunu söyleyebilirim (OLED ve IPS panel farkı yani değindiğim).

Yeni konular

Geri
Yukarı