2022 Yılında LoL'e başlanır mı?

CArLxBugY

Zettapat
Makaleler
94
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci:
Ryzen 5 5500 (PBO +200 MHz, CO -20)

RAM:
Patriot Viper Steel 4000-19 2x8 DDR4 (@4133 MHz CL16 1.6V)

Anakart:
MSI MPG B550 Gaming Plus

PSU:
MSI MPG A650GF 80+ Gold Tam Modüler

Kasa:
Lian Li Lancool II Mesh RGB

Mouse:
Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed

Kulaklık:
Logitech G PRO 2nd Gen

SSD:
XPG SX8100 512 GB

SSD 2:
Kioxia Exceria G2 1 TB

Klavye:
Trust GXT 830 RW Avonn

Monitör:
LG W2242S ama değişecek.

Ekran kartı:
GT 710
Başlayabilirsin çünkü LoL, CS:GO gibi oyunlar sürekliliği olan ve hiçbir zaman sıkmayan oyunlardır.

LostHopes

Centipat
Daha fazla  
Bak LOL'e başladıysan bunu görmeyeceksin ama uyarayım bak daha sınavların var bir sevgilin araban işin olacak belki de milyarder bir insan olacaksın bunu yapma bak sonra çok üzülürsün.

KS
KS
ra_akmal18

ra_akmal18

Picopat
Usta vallahi ya Dota 2 ya da LoL başlayacağım CS:GO, Rainbow benzer FPS oyunlarında aşağı yukarı 1K saatim var hepsinde artık FPS görmek istemiyorum

orpheus2690

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ordu / Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
olay da o ya kitlesi yoksa LoL'de öyle ama sinirden monitöre 6 7 kere yumruk attığımı hatırlıyorum.
Bu sizinle alakalı bir durum. Evet yeri gelince bende sinirlenebiliyorum fakat hiç monitörüme, klavyeme vb. şeylere yumruk attığımı hatırlamıyorum. Hangi çok oyunculu oyuna giderseniz gidin aynı sıkıntıları yaşayacaksınız. Oyunu eğlenmek için oynadığınızı unutmayın.

DerratiX

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Bence başlama. Dota 2 başla daha iyi ya da farklı mobalar dene. Overwatch 2 moba sayılmaz ama bence ona bakabilirsin. Tecrübeye dayanarak başlama diyorum.
1665085535020.png

Rexor

Decipat
Daha fazla  
Ben başlamayı denedim sarmadi sildim oyunu bilmediğiniz için çok küfür yersiniz öğrenene kadar, öğrenmeside mesele bir sürü karakter var başlarsın öğrenirsin sarmaz başka karakter geçersin onu da beğenmezsin falan sürekli bir öğrenim var bir de küfür var, bizim ülkede oyun öğrenme ahlakı yok hem elo düşük hem de kötüsün diye kızıyorsun madem millete kızıyorsun bu eloda işin ne bilmiyorum ben böyle düşünüyorum, he bir de küfür var.
Edit: Şey demeyi unutmuşum küfür var çok.

Yukarı