2022 yılında Xbox 360 alınır mı?

Umut oral

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, hepinize, birkaç sorum olacaktı. 2.el Xbox 360 almayı düşünüyorum, köyde kullanacağım sadece evde nadir kullanırım yüksek ihtimal yani Online oyun oynamayacağım hatta internete pek bağlı olmayacak cihaz takdir edersiniz ki gidip de ayda yilda bir kullanacağım konsol icin orijinal oyun almayı pek istemiyorum. Game Pass tarzi seyler Xbox 360'ta gecerli mi yoksa her turlu pek istemesem de(çünkü normalde orijinalciyim asla korsan oyun oynamam) JTAG rgh gibi çipletip mi yapmamiz lazim? Bir de 3K sorunu artik devam ediyor mu yani sorun yasar miyim acaba? 2.elde 3K hatası verecek cihaz kalmis midir bu yila kadar yani 3K hatasini veren konsollar bu zamana kadar ölmüştür diye düşünüyorum. Sizce böyle bir sorun yaşar mıyım? Teşekkür ederim.

Bir saticiya yazdigimda bana şöyle dedi bunlarda iki tip yazılım var 1'i sadece korsan CD oynatan yazilim 2. indirilen USB yoluyla oynatilan oyunlari destekleyen yazilim bu arkadas JTAG rgh yapmadan direk USB'ya da CD'den oynayabiliyorsun diyor yalanmi soyluyor yoksa boyle bir şey var mı yardimci olursaniz sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı