Rehber 2022'de Logitech Momo alınır mı?

436078

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Selam değerli insanlar, şimdi size neden bir Logitech Momo almanız gerektiğini anlatacağım.
-
Logitech Momo kimler için?
Direksiyon seti serüvenine yeni başlayanlar, evden gelince biraz yarış yapayıım ama bütçemi aşmasın diyenler ve dar gelirliler.
-
Peki, neden alınır?
6 adet programlanabilir tuşu,
Başlangıça kıyasla uygun fiyatı ve axcess gibi elde kalan markalardan kaliteli olması,
Logitech'in arkasındaki büyük güven ve hemen bozulmama,
Force feedback özelliği,
Yanında olan sağ sol yön değiştirilebilir shifter ve niceleri!
-
240 derece açı biraz az değil mi?
Piyasada 900 derece Logitech G29 bulunurken momo özellik açısından geri kalıyor, 240 derece FH5, Assetto Corsa gibi oyunlar için etkilenmez, sadece fiziksel olarak dönmez, ETS 2'de ise dönüş açısı sona ermeden biraz önceden direksiyon Full döner ki bu çok kötü.
-
Peki, bu cihazı 2022'de almak iyi bir tercih mi?
Bu tamamen bir kişisel tercih, maksimum 1500 TL verebiliyorsanız kesinlikle alınır çünkü rakibi yok.

Rehberimi okuyup cevaplamanız beni mutlu eder, güle güle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kullanıyorum ve gerçekten çok güzel. Snopy gibi markalardan kat kat daha güzel. Benden yaşlı bir direksiyon. Fakat hakkını veriyor helal olsun adamlar güzel yapmış. Bazen 6 tane tuş az kalıyor ETS 2 de benim için. Fakat onun dışında sorun yok. Gerçekten 1500TL bütçeye öneririm. 2000-2500TL'ye çıkabilenler için DFGT daha uygun olacaktır. İyi geceler.

Giriş seviyesi için momo biçilmiş bir kaftan. Dandik 180 derecelik direksiyonlar Max 3 ay götürürken momo yıllarca götürüyor zaten eski bir direksiyon seti. Ülkemizde ekonomik nedenlerden dolayı G29 7K civarı ve gerçekten çok pahalı. Zamanında vatan da 1400 liraydı. Tavsiyem ikinci ele 2000 TL'ye Logitech DFGT almak. 900 derece gerçekten çok iyi. Tek motor olup aşırı ses yapması dışında bir sorunu yok. Rehberinizi beğendim başarılar 😁

İlk DFGT direksiyonumu 200 liraya almıştım ne günlerdi ah ah.

Ben kullanıyorum ve gerçekten çok güzel. Snopy gibi markalardan kat kat daha güzel. Benden yaşlı bir direksiyon. Fakat hakkını veriyor helal olsun adamlar güzel yapmış. Bazen 6 tane tuş az kalıyor ETS 2 de benim için. Fakat onun dışında sorun yok. Gerçekten 1500TL bütçeye öneririm. 2000-2500TL'ye çıkabilenler için DFGT daha uygun olacaktır. İyi geceler.
Bende nasip ise DFGT alıcam hocam, iyi sürüşler yolunuz açık olsun 😁

Giriş seviyesi için momo biçilmiş bir kaftan. Dandik 180 derecelik direksiyonlar Max 3 ay götürürken momo yıllarca götürüyor zaten eski bir direksiyon seti. Ülkemizde ekonomik nedenlerden dolayı G29 7K civarı ve gerçekten çok pahalı. Zamanında vatan da 1400 liraydı. Tavsiyem ikinci ele 2000 TL'ye Logitech DFGT almak. 900 derece gerçekten çok iyi. Tek motor olup aşırı ses yapması dışında bir sorunu yok. Rehberinizi beğendim başarılar 😁

Kaç yılında almıştınız hocam?Meraktan soruyorumda yanlış anlamayın :)

Önerileriniz eksik olmasın hocam.

Aslında momoyu 900 derece modlamak istiyorum fakat orijinalliğini bozmak istemiyorum. Yakında antika olur gibi :D

Zamanında fiyatlar artarken 700 liraya satmıştım keşke satmasaydım. Öbür ay gene alacağım ve h vites ekleyeceğim G29'dan çok eksiği yok motor sayısı hariç.

Keşke satmasaydınız, fakat bilemezdik böyle olacağını maalesef. Şimdiden hayırlı olsun hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı