2022'de Prime alınır mı?

Emircan125

Decipat
Makaleler
1
CS:GO'yu uzun süredir oynuyorum ama hesabım VAC yedi. Sonrasında oyuna ara verdim yakın zamanda yeniden başladım ama Prime almaya değer mi onu merak ediyorum sizce alınır mı? Prime sistemi bayağı değişmiş açıkçası en son hatırladığım 21 lvl olunca Prime geliyordu falan aşırı değişmiş.

Prime dışında bayağı hile vardı ve yeni Prime sisteminde Prime değilsen ranked da kalkmıştı sanırım.
Bu senin kararın oynamayı düşünüyorsan al biz bir şey diyemeyiz.

CS:GO'yu uzun süredir oynuyorum ama hesabım VAC yedi. Sonrasında oyuna ara verdim yakın zamanda yeniden başladım ama Prime almaya değer mi onu merak ediyorum sizce alınır mı? Prime sistemi bayağı değişmiş açıkçası en son hatırladığım 21 lvl olunca Prime geliyordu falan aşırı değişmiş.

Oyunu aktif olarak oynayacağınızı düşünüyorsanız alın zaten aktif olarak oynayan birisi o parayı 1 yıl geçmeden geri alır.

250 TL Prime alacağına Prime hesap satın al daha ucuza denk gelir.

250 TL Prime alacağına Prime hesap satın al daha ucuza denk gelir.

Güvensiz bence.

Oyunu aktif olarak oynayacağınızı düşünüyorsanız alın zaten aktif olarak oynayan birisi o parayı 1 yıl geçmeden geri alır.

Oyunu seviyorum güzelde oynuyorum ama artık herkes xantares olduğu için arada soğuyorum.

Güvensiz bence.

Oyunu seviyorum güzelde oynuyorum ama artık herkes xantares olduğu için arada soğuyorum.

Maalesef bu durumdan bende şikayetçiyim insanlar gününün 12 saatini oyuna harcıyorlar en kötüsüde ortalama ve düşük ranklarda smurf hesapların olması.

Yeni konular

Geri
Yukarı