2022'de PS4 alınır mı?

Kraataos

Hectopat
Daha fazla  
Orta-yüksek segment bilgisayarım bulunmakta ve genel ex oyunlarını ve taşınılabilirliğini göz önünde tutarak PS4 Slim almak istiyorum. Yurt dışından alacağım ortalama fiyat olarak. Tek kol oyunsuz Slim 100 Euro/1TB'likleri 120 Euro civarında. Yaz tatilinde bir yere gittiğimde zaman geçirmek için bunu düşündüm. Hem tüm GoW oyunlarını bitirmiş biri olarak GoW Ragnarok'u da bir an önce çıktığında oynamak istiyorum. Cihazı CFW'li korsan/kırık şeklinde alacağım veya kendim yükleyeceğim.

Orta-yüksek segment bilgisayarım bulunmakta.

Mümkünse para biriktirip PlayStation 5 almanızı öneririm. PlayStation exclusivelerine ilginiz var PlayStation'un daha eski konsollarını da alabilirsiniz. Xbox'tan uzak durmanız yeterli çünkü oyunlar aynı. Eğer dediklerimi yapmamazsanız PS4'te alabilirsiniz.

Mümkünse para biriktirip PlayStation 5 almanızı öneririm. PlayStation exclusivelerine ilginiz var PlayStation'un daha eski konsollarını da alabilirsiniz. Xbox'tan uzak durmanız yeterli çünkü oyunlar aynı. Eğer dediklerimi yapmamazsanız PS4'te alabilirsiniz.

PS5 düşündüm ama ona para harcamak çok mantıksız geldi biri 100 euro diğeri 500 euro hem taşımak içinde mantıksız. Ben PS4 Slim alır kırıp 2-3 aylık seyahatlere gidip kullanmak için düşünüyordum PS5 devasa.

Alınır
500GB Slim ve 1 kol olarak dün sipariş verdim bugün kargolanmış. PS Plus'ta alacağım 1 senelik miss.

Orta-yüksek segment bilgisayarım bulunmakta ve genel ex oyunlarını ve taşınılabilirliğini göz önünde tutarak PS4 Slim almak istiyorum. Yurt dışından alacağım ortalama fiyat olarak. Tek kol oyunsuz Slim 100 Euro/1TB'likleri 120 Euro civarında. Yaz tatilinde bir yere gittiğimde zaman geçirmek için bunu düşündüm. Hem tüm GoW oyunlarını bitirmiş biri olarak GoW Ragnarok'u da bir an önce çıktığında oynamak istiyorum. Cihazı CFW'li korsan/kırık şeklinde alacağım veya kendim yükleyeceğim.

Orta-yüksek segment bilgisayarım bulunmakta ve genel ex oyunlarını ve taşınılabilirliğini göz önünde tutarak PS4 Slim almak istiyorum. Yurt dışından alacağım ortalama fiyat olarak. Tek kol oyunsuz Slim 100 Euro/1TB'likleri 120 euro civarında. Yaz tatilinde bir yere gittiğimde zaman geçirmek için bunu düşündüm. Hem tüm GoW oyunlarını bitirmiş biri olarak GoW Ragnarok'u da bir an önce çıktığında oynamak istiyorum. Cihazı CFW'li korsan/kırık şeklinde alacağım veya kendim yükleyeceğim.

Eski nesil olarak geçiyor artık PS4, yakın zamanda oyun desteğini keseceklerdir. Ya para biriktirip PS5 alın ya da Xbox öneririm size.

Eski nesil olarak geçiyor artık PS4, yakın zamanda oyun desteğini keseceklerdir. Ya para biriktirip PS5 alın ya da Xbox öneririm size.

Siz benim amacımı anlamadınız postu dikkatli okur musunuz?

Ben 7400 TL'ye aldım tek kol veriyorlar yanında. Dün sipariş verdim bakalım yarın gelecek yazıyor.

7400 şu zamanda PS4'e verilmez. Tek kol ikinci el tertemiz cihazı 90 euroya aldım 2 gün önce tabii TR şartları farklı ama TR dede 4000'e bulunabiliyor.

Siz benim amacımı anlamadınız postu dikkatli okur musunuz?

7400 şu zamanda PS4'e verilmez. Tek kol ikinci el tertemiz cihazı 90 euroya aldım 2 gün önce tabii TR şartları farklı ama TR dede 4000'e bulunabiliyor.

İade ettim PS5 alacağım
Geldiği gün kırık geldi iade ettik yenisi yolladı
Yenisi geldi bu sefer oyunu başlattıktan 5 dk sonra aşırı sesli çalışmaya başlıyor oyunun sesi bile duyulmuyor ve kendini kapattı aşırı ısındı diye bende iade ettim PS5 bakıyorum.

Geri
Yukarı