2023 yılında M.23G alınır mı?

BilalÇağan

Centipat
Daha fazla  
Dayım telefon alacakmış. Redmi 9T gösterdi bana ama gerek arkadaşlarım gerekse forumlardan aldığım geri dönüşler itibarıyla pek beğenilen bir telefon olmadığını gördüm. M.23G nasıl olur ya da 5 bin ile 6 bin arası ne alınabilir?

Dayım telefon alacakmış. Redmi 9T gösterdi bana ama gerek arkadaşlarım gerekse forumlardan aldığım geri dönüşler itibarıyla pek beğenilen bir telefon olmadığını gördüm. M.23G nasıl olur ya da 5 bin ile 6 bin arası ne alınabilir?
babamda var ekranı vs. iyi ama bence kasıyo ben çok elime alamadım ama ara sıra kasıyor onun dışınıda kamera vs. profesyonel çekim yapmayacaksa yeterli durumu varsa biraz daha koyup s20fe öneririm

Babamda var ekranı vs. iyi ama bence kasıyor ben çok elime alamadım ama ara sıra kasıyor onun dışınıda kamera vs. profesyonel çekim yapmayacaksa yeterli durumu varsa biraz daha koyup S20FE öneririm

Sadece gündelik kullanım için arıyor dayım. Ama maksimum 6 500 filan olur bana bile 5000 demişti.

Ekranı kötü hocam, RAM günümüz için biraz geride, 6500 TL'ye bunu almak yerine bütçeniz yetiyorsa M33 5G veya A33 5G daha mantıklı seçenekler olur.

Ekranı kötü hocam, RAM günümüz için biraz geride, 6500 TL'ye bunu almak yerine bütçeniz yetiyorsa M33 5G veya A33 5G daha mantıklı seçenekler olur.
bu fiyatlara oled ekran bekleyemeyiz zaten ama ekranın 120 hz olması ve FHD+ olması onu iyi bir ekran yapiyor fiyatina gore.

Bu fiyatlara OLED ekran bekleyemeyiz zaten ama ekranın 120 Hz olması ve FHD+ olması onu iyi bir ekran yapiyor fiyatina gore.

Şöyle saçma sapan yorumlar yapmayın artık, OLED bekleyen yok zaten(gerçi Redmi tarafında Note 10 var AMOLED) ama TFT ekran rezalet kimse kusura bakmasın. 6.5k ya TFT ekranlı ve 4 GB RAM'li bir telefon almak yerine 7.5k ya pls ekranlı ve 6 GB RAM'li bir cihaz almak daha mantıklı.

Şöyle saçma sapan yorumlar yapmayın artık, OLED bekleyen yok zaten(gerçi Redmi tarafında Note 10 var AMOLED) ama TFT ekran rezalet kimse kusura bakmasın. 6.5k ya TFT ekranlı ve 4 GB RAM'li bir telefon almak yerine 7.5k ya pls ekranlı ve 6 GB RAM'li bir cihaz almak daha mantıklı.

Belki bütçesini arttiramiyor kardesim babamda var gayet de guzel ekrani ozellik olarak belki kotu ama is goruyor biraz dikkatli ol bencece adam 5-6 arasi olsun diyor sen gidiyorsun 7.5klik telefon olsun diyosun 7-8 arası yazsa tamam adamakıllı ekranli bir 6 GB RAM'li bir telefon bul bu paraya ben alayim.

Geri
Yukarı