2023'te Metin2 oynanır mı?

Tamamen P2W oyununa dönmüş bir hâlde oyun. 2020 yılında TR sunucularında bunu fark edip 112 level bedensel savaşçımı itemli satıp (Marmara) tamamen piyasadan çekildim. Oynanmaz diye düşünüyorum.

PvP sunucular oynanır bence. 2 günde 550 lira kazandım geçen gün. Her PvP sunucuya başlanmaz ama. Hepsi P2W oluyor ama, hayrına açmıyorlar sunucuyu. Bazıları 2 hafta sonra kapanıyor, bazıları 2 yıl devam ediyor. Daha önce hiç Metin2 oynamadıysanız başlamayın.

Pvp mi Tr mi oynucaksın
pvp oynayacağım

Tamamen P2W oyununa dönmüş bir hâlde oyun. 2020 yılında TR sunucularında bunu fark edip 112 level bedensel savaşçımı itemli satıp (Marmara) tamamen piyasadan çekildim. Oynanmaz diye düşünüyorum.
pvp sunucuları oynanabilir diyorlar.

PvP sunucular oynanır bence. 2 günde 550 lira kazandım geçen gün. Her PvP sunucuya başlanmaz ama. Hepsi P2W oluyor ama, hayrına açmıyorlar sunucuyu. Bazıları 2 hafta sonra kapanıyor, bazıları 2 yıl devam ediyor. Daha önce hiç Metin2 oynamadıysanız başlamayın.
Tamam teşekkürler.

Ne tür bir serverda (emek, orta-emek, farm vs.) kazandınız ve hangi yöntemi (kule, katakomb, metin kesmek vs.) izlediniz hocam?

Emeklerinizin uzun süreli karşılığını almak istiyorsanız global server olan Aeldra'yı tavsiye ederim.

@124629 MilasMT2'de kızıl farmı yaparak kastım. Üstelik tek çarla yaptım.
Ama sv açılır açılmaz yaptım, nesne market açıldıktan sonra bıraktım sunucuyu.

Metin2 eskiden dava uğruna oynanıyordu artık fosil bir oyundur. Sadece arkadaş grubuyla zindan veya azo girer rakip köyleri basar milleti keser eğlenirsiniz. Sonra da çıkarsınız. Yine zevk alırsın ama o eski ortam tamamen gittiği için ciddi bir şekilde emek verilip oynanmaz. Tek isen yine oynamanın mantığı pek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı