2023'te Xbox One alınır mı?

4 yıllık Xbox One S kullanıcısıyım. Daha hiçbir sorunuyla karşılaşmadım termal macun da yenilemedim. Game Pass'e her ay 30 TL vererek istediğim oyunları oynuyorum. 4K HDR çözünürlükte Forza Horizon 5 oynuyorum. 2023'te çıkan birkaç oyun game Pass'te veya Store'de gözüküyor fakat xbox series s/x için uyumludur yazısını görünce üzülüyorsunuz. Onun dışında bir sorunu yok. Gayet memnunum. Sormak istediğin bir soru olursa yazabilirsin.

Arkadaşlar 3000 TL'ye 2023'te Xbox One alınır mı? RDR2, GTA, FIFA, Forza oynamak için alacağım. Konsol biraz eski olduğu için termal macun yenilemesiyle uğraşmam gerek mi?

Evet halen iyi bir konsol ama biraz daha para biriktirip 2.el Series S almanızı öneririm.

Alınabilir fakat Bütçeniz yetiyorsa Series S almanız çok daha iyi olur. Termal macun konusunda konsolu aldığında bakarsınız aşırı yoksa yenilemenize gerek yok.

Alınabilir fakat Bütçeniz yetiyorsa Series S almanız çok daha iyi olur. Termal macun konusunda konsolu aldığında bakarsınız aşırı yoksa yenilemenize gerek yok.
'Aşırı ısınma yoksa yenilemenize gerek yok'

Destek kesildi kesilecek yeni nesil oyunlar artık çıkmayacak büyük ihtimalle. Fakat dediğiniz oyunları oynamak için alınır. @Berkay Kiraz hocam one s’de 4K oynanabiliyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı