2023'ten beklentileriniz nedir?

Bende de C2 düzeyde İngilizce var ama bir yere gidemem. Hem malum ekonomi, hem hayatım boyunca yaşadığım ülke, bir anda kalkıp gitmek kolay değil, oturtulmuş sistem ve aile var.

Hocam bende sizin gibiydim ama İngilizce problemim yoktu ama maddi problem vardı herkeste olduğu gibi ben gidebilmek için kusura bakmayın ama bir yerlerimi yırttım kaç gün sıkıntılar çektim bazen ne isyanlar ettim umarın kimse benim çektiğimi yaşamaz.

Sence?

zengin olmak tabii ki! Jelibon zengini!

Dosya Ekleri

• download.jpg
    download.jpg
    7,7 KB · Görüntüleme: 26
Hocam bende sizin gibiydim ama İngilizce problemim yoktu ama maddi problem vardı herkeste olduğu gibi ben gidebilmek için kusura bakmayın ama bir yerlerimi yırttım kaç gün sıkıntılar çektim bazen ne isyanlar ettim umarın kimse benim çektiğimi yaşamaz.
Ama raylardan taşlar çekildi değil mi?

Seçim olacağı zamana doğru ekonomi rahatlar büyük ihtimal ondan sonra hepimiz….
(Bu yorumun kalan kısmı silivri korkusundan yazılamamıştır.
Ancak yazılacakları herkes biliyordur zaten.)

Bilgisayar fiyatlarının ucuzlaması. Artık ucuzlasın yeter ya. Eğer düşmese okullar başlayınca hafta sonu bir işte çalışacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
LGS'de güzel puan almak. Seçim ise Mansur Slow'un aday olup kazanmasını izlemek. 2023'te olacak başka bir şey yok. Niye konu açtığınızı da anlamadım. Ne diyeceğiz Osmanlı'yı kuracağız inşallah falan mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı