2024'de 2 yeni Mafia oyunu gelebilir

Coderman128

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Oyun adı:Mafia:The New York broken dreams
Oyun 1960'lı yıllarda geçecekmiş. Anladığım kadarıyla bir kadın bir erkek ana karakter olacak. Bu tarz oyunlarda kadın karakter biraz saçma ama görüntülere bakınca güzel birşey çıkacak gibi. Harita New York-Los Angeles karışımı olacakmış. Diğer oyun ise Mafia primordial. Konusunu daha önce açtım. Ama anlamadığım mevzu Mafia 3 de 60'larda geçiyor onu nasıl ayarlayacaklar bilmiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Oyun adı:Mafia:the New York broken dreams.
Oyun 1960'lı yıllarda geçecekmiş. Anladığım kadarıyla bir kadın bir erkek ana karakter olacak. Bu tarz oyunlarda kadın karakter biraz saçma ama görüntülere bakınca güzel bir şey çıkacak gibi. Harita New York-Los Angeles karışımı olacakmış. Diğer oyun ise Mafia primordial. Konusunu daha önce açtım. Ama anlamadığım mevzu Mafia 3 de 60'larda geçiyor onu nasıl ayarlayacaklar bilmiyorum.

1960'lardaki güçlü kadın propagandası iyi işlenirse eğlenceli olabilir. Büyük bir heyecanla bekliyorum Mafia serisinin bağımlısı olarak. Umarım 3 gibi bir fiyaskodan sonra iyi iş çıkarırlar.

Oyun adı:Mafia:the New York broken dreams.
Oyun 1960'lı yıllarda geçecekmiş. Anladığım kadarıyla bir kadın bir erkek ana karakter olacak. Bu tarz oyunlarda kadın karakter biraz saçma ama görüntülere bakınca güzel bir şey çıkacak gibi. Harita New York-Los Angeles karışımı olacakmış. Diğer oyun ise Mafia primordial. Konusunu daha önce açtım. Ama anlamadığım mevzu Mafia 3 de 60'larda geçiyor onu nasıl ayarlayacaklar bilmiyorum.

3 gibi çöp çıkacaksa hiç çıkmamalı.

Ya bence Mafia teması gerçekten işlenicekse 60'dan önce geçmesi lazım. Yani Mafia 1'e bakın bence en iyi Mafia temasını işleyen oydu 1930'larda mı ne geçiyordu unuttum. Neyse umarım Mafia 3 gibi "çete" hikayesi değil de "Mafia" teması görürüz.

Dediğiniz tarihlere ek olarak ayrıca 70-80'li yıllarda New York mafyası büyük bir üne sahipti. Bu tarihlerdeki mafyayı güzel yansıtabilecek bir oyun keşke çıksa.

Geri
Yukarı